Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice Jäätants

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

 

EST

2

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

 

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice Jäätants

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

PDK

P2

FD

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

 

EST

61.79

1

1

1

2

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

 

EST

50.80

2

2

2

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice Jäätants - Pattern Dance (With Keypoints) 1

Rocker Foxtrot

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Julia SEMJONOVA

EST

Judge No.2

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Anne SARASKIN

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice Jäätants - Pattern Dance (With Keypoints) 1

Rocker Foxtrot

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TI

PF

IN

Deduction
-

StN.

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

 

EST

10.20

9.70

 

10.70

4.42

4.00

4.50

4.25

0.00

#2

2

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

 

EST

7.19

6.63

 

7.74

3.42

2.67

3.25

3.08

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice Jäätants - Pattern Dance (With Keypoints) 2

Kilian

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Julia SEMJONOVA

EST

Judge No.2

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Anne SARASKIN

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice Jäätants - Pattern Dance (With Keypoints) 2

Kilian

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TI

PF

IN

Deduction
-

StN.

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

 

EST

8.86

7.48

 

10.24

4.08

4.00

4.17

4.17

0.00

#1

2

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

 

EST

6.69

5.59

 

7.78

3.25

2.83

3.25

3.17

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice Jäätants - Free Dance

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Julia SEMJONOVA

EST

Judge No.2

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Anne SARASKIN

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice Jäätants - Vabatants

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
-

StN.

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

 

EST

42.73

22.87

 

19.86

4.42

4.08

4.17

4.25

4.17

0.00

#2

2

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

 

EST

36.92

19.97

 

16.95

3.67

3.25

3.67

3.75

3.67

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movements

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn