Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice poisid

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Peeter August LEHT

Anna

EST

2

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

3

Nikita SOLOVJOV

Krist

EST

4

Jegor ZELENJAK

Anna

EST

5

Daniil ZURAV

Solo

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice poisid

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Jegor ZELENJAK

Anna

EST

82.50

1

1

2

Daniil ZURAV

Solo

EST

80.43

2

2

3

Nikita SOLOVJOV

Krist

EST

76.31

3

4

4

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

71.86

4

3

5

Peeter August LEHT

Anna

EST

58.74

5

5

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice poisid - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Andrei BROVENKO

LAT

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

Judge No.2

Mrs. Zanna KULIK

EST

Judge No.3

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice poisid - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Jegor ZELENJAK

Anna

EST

30.88

17.30

 

13.58

3.75

3.67

4.00

3.67

0.00

#1

2

Daniil ZURAV

Solo

EST

30.00

15.07

 

14.93

4.08

3.92

4.17

4.42

0.00

#2

3

Nikita SOLOVJOV

Krist

EST

29.43

16.00

 

13.43

3.75

3.67

3.67

3.83

0.00

#4

4

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

22.95

11.57

 

12.38

3.50

3.33

3.42

3.50

1.00

#5

5

Peeter August LEHT

Anna

EST

19.75

8.80

 

10.95

3.25

2.83

3.00

3.08

0.00

#3

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice poisid - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Andrei BROVENKO

LAT

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

Judge No.2

Mrs. Zanna KULIK

EST

Judge No.3

Mrs. Julia SEMJONOVA

EST

Judge No.4

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice poisid - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Jegor ZELENJAK

Anna

EST

51.62

24.28

 

27.34

3.81

3.69

3.94

3.75

0.00

#5

2

Daniil ZURAV

Solo

EST

50.43

21.52

 

28.91

4.06

3.81

4.06

4.13

0.00

#4

3

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

48.91

23.14

 

26.77

3.75

3.56

3.81

3.75

1.00

#2

4

Nikita SOLOVJOV

Krist

EST

46.88

21.21

 

26.67

3.75

3.50

3.88

3.69

1.00

#3

5

Peeter August LEHT

Anna

EST

38.99

17.94

 

21.05

3.13

2.88

2.75

2.94

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

   

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn