Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice poisid

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

2

Mihhail SOKOLOV

Krist

EST

3

Nikita SOLOVJOV

Krist

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice poisid

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

86.90

2

1

2

Mihhail SOKOLOV

Krist

EST

68.55

1

3

3

Nikita SOLOVJOV

Krist

EST

62.58

3

2

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice poisid - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Ms. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.5

Ms. Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice poisid - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Mihhail SOKOLOV

Krist

EST

31.57

17.40

 

14.17

3.92

3.58

4.08

4.17

0.00

#2

2

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

30.23

16.83

 

14.40

3.83

3.83

4.08

4.25

1.00

#3

3

Nikita SOLOVJOV

Krist

EST

24.38

11.77

 

12.61

3.67

3.42

3.42

3.50

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice poisid - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Ms. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.5

Ms. Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice poisid - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

56.67

26.80

 

29.87

4.08

3.92

4.17

4.42

0.00

#2

2

Nikita SOLOVJOV

Krist

EST

38.20

16.35

 

23.85

3.42

3.08

3.42

3.33

2.00

#1

3

Mihhail SOKOLOV

Krist

EST

36.98

14.68

 

24.30

3.58

3.17

3.33

3.42

2.00

#3

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn