Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice poisid

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Jegor   ZELENJAK

Anna

EST

2

Aleksandr   SELEVKO

Krist

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice poisid

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Jegor   ZELENJAK

Anna

EST

81.96

1

1

2

Aleksandr   SELEVKO

Krist

EST

67.78

2

2

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice poisid - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna   KULIK

EST

Technical   Specialist

Mr. Margus   HERNITS

EST

Assistant   Technical Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Jelena   GROMOVA

EST

Judge No.2

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.3

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Mare   VANATOA

EST

Judge No.5

Mrs. Sylvi   KUNINGLIK

EST

 

 

 

Data   Operator

Mrs. Sofia   VOSTRIKOVA

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice poisid - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

IN

Deduction
  -

StN.

1

Jegor   ZELENJAK

Anna

EST

29.22

16.33

 

12.89

3.67

3.58

3.50

3.58

0.00

#1

2

Aleksandr   SELEVKO

Krist

EST

25.67

15.04

 

11.63

3.25

3.08

3.25

3.33

1.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice poisid - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Technical   Controller

Mrs. Zanna   KULIK

EST

Technical   Specialist

Mr. Margus   HERNITS

EST

Assistant   Technical Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Malle   RATAS

EST

Judge No.2

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.3

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Mare   VANATOA

EST

Judge No.5

Mrs. Sylvi   KUNINGLIK

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms.   Anna-Liisa TALTS

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud meistrivõistlused

Advanced Novice poisid - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

IN

Deduction
  -

StN.

1

Jegor   ZELENJAK

Anna

EST

52.74

25.67

 

28.07

3.92

3.75

4.00

3.92

1.00

#2

2

Aleksandr   SELEVKO

Krist

EST

42.11

18.15

 

25.96

3.50

3.42

3.92

3.58

2.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn