Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Ethel ENNIKO

Tartu

EST

2

Laura Maria HAUKANÕMM

Casca

EST

3

Kärt JODSCHE

Tartu

EST

4

Laura Britt JÄRVSOO

Arabe

EST

5

Anita MALÕSEVA

Hõbeu

EST

6

Ingrid NAHKOR

Anna

EST

7

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

8

Anna Laura PERVE

Casca

EST

9

Diana REINSALU

Gliss

EST

10

Helene Adele RINNE

Casca

EST

11

Kristina SHKULETA-GROMOVA

Krist

EST

12

Anastassia SMOLENSKI

Staar

EST

13

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

14

Viktoria TELEPINA

Hõbeu

EST

15

Alicia TSINGISSER

Anna

EST

16

Aleksandra TSURILOVA

Solo

EST

17

Carmen Aneth VANATOA

Gliss

EST

18

Helena VOLMER

Anna

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Ingrid NAHKOR

Anna

EST

79.40

2

2

2

Kristina SHKULETA-GROMOVA

Krist

EST

77.88

4

3

3

Alicia TSINGISSER

Anna

EST

77.59

6

1

4

Anna Laura PERVE

Casca

EST

76.01

1

6

5

Diana REINSALU

Gliss

EST

73.38

5

4

6

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

71.68

3

9

7

Anita MALÕSEVA

Hõbeu

EST

71.50

7

5

8

Carmen Aneth VANATOA

Gliss

EST

68.01

9

7

9

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

66.41

8

10

10

Laura Britt JÄRVSOO

Arabe

EST

65.49

12

8

11

Ethel ENNIKO

Tartu

EST

64.21

11

11

12

Kärt JODSCHE

Tartu

EST

59.44

14

14

13

Helena VOLMER

Anna

EST

59.09

16

12

14

Helene Adele RINNE

Casca

EST

59.06

10

16

15

Viktoria TELEPINA

Hõbeu

EST

58.29

13

15

16

Laura Maria HAUKANÕMM

Casca

EST

58.22

15

13

17

Aleksandra TSURILOVA

Solo

EST

48.93

17

18

18

Anastassia SMOLENSKI

Staar

EST

48.33

18

17

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice tüdrukud - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Andrei BROVENKO

LAT

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

Judge No.2

Mrs. Zanna KULIK

EST

Judge No.3

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Advanced Novice tüdrukud - Lühikava

 

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Anna Laura PERVE

Casca

EST

29.06

15.66

 

13.40

4.08

4.00

4.25

4.42

0.00

#6

2

Ingrid NAHKOR

Anna

EST

28.62

15.28

 

13.34

4.17

4.08

4.25

4.17

0.00

#15

3

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

28.25

15.91

 

12.34

3.92

3.75

3.92

3.83

0.00

#2

4

Kristina SHKULETA-GROMOVA

Krist

EST

27.76

16.18

 

12.58

4.08

3.75

4.08

3.83

1.00

#1

5

Diana REINSALU

Gliss

EST

25.77

14.37

 

12.40

3.83

3.67

4.08

3.92

1.00

#3

6

Alicia TSINGISSER

Anna

EST

24.59

11.39

 

13.20

4.17

4.08

4.08

4.17

0.00

#8

7

Anita MALÕSEVA

Hõbeu

EST

24.40

13.34

 

12.06

3.75

3.67

3.83

3.83

1.00

#9

8

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

24.39

12.77

 

11.62

3.75

3.42

3.67

3.67

0.00

#4

9

Carmen Aneth VANATOA

Gliss

EST

24.32

13.24

 

11.08

3.42

3.42

3.50

3.50

0.00

#5

10

Helene Adele RINNE

Casca

EST

23.74

12.80

 

10.94

3.33

3.25

3.42

3.67

0.00

#17

11

Ethel ENNIKO

Tartu

EST

22.93

13.19

 

10.74

3.50

3.33

3.42

3.17

1.00

#11

12

Laura Britt JÄRVSOO

Arabe

EST

22.03

11.01

 

12.02

3.67

3.67

3.75

3.92

1.00

#12

13

Viktoria TELEPINA

Hõbeu

EST

21.78

11.50

 

10.28

3.33

3.17

3.17

3.17

0.00

#16

14

Kärt JODSCHE

Tartu

EST

20.81

10.07

 

10.74

3.42

3.25

3.42

3.33

0.00

#7

15

Laura Maria HAUKANÕMM

Casca

EST

19.50

9.50

 

10.00

3.25

3.00

3.25

3.00

0.00

#10

16

Helena VOLMER

Anna

EST

17.98

9.30

 

9.68

2.92

2.92

3.08

3.17

1.00

#13

17

Aleksandra TSURILOVA

Solo

EST

17.93

9.53

 

9.40

3.08

2.83

2.92

2.92

1.00

#14

18

Anastassia SMOLENSKI

Staar

EST

14.93

7.87

 

9.06

3.00

2.75

2.83

2.75

2.00

#18

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn