Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Anita BAUER

Casca

EST

2

Darja FJODOROVA

Arabe

EST

3

Laura Maria HAUKANÕMM

Casca

EST

4

Kärt JODSCHE

Tartu

EST

5

Laura-Brit JÄRVSOO

Arabe

EST

6

Thyle KELDER

Talve

EST

7

Calista KRASS

Arabe

EST

8

Hanna-Kristella LEHTSAAR

Anna

EST

9

Linda LUKAS

Tartu

EST

10

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

11

Anita MALÕSEVA

Hõbe

EST

12

Angelina MIHHAILOVA

Hõbe

EST

13

Uljana NIKULINA

Talve

EST

14

Anna Laura PERVE

Casca

EST

15

Karoliine RAUDSEPP

Staar

EST

16

Helene Adele RINNE

Casca

EST

17

Carmen-Aneth VANATOA

Gliss

EST

18

Helena VOLMER

Anna

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Anna Laura PERVE

Casca

EST

85.64

1

1

2

Anita MALÕSEVA

Hõbe

EST

78.49

4

2

3

Laura-Brit JÄRVSOO

Arabe

EST

77.21

5

3

4

Anita BAUER

Casca

EST

75.84

9

4

5

Calista KRASS

Arabe

EST

73.99

3

6

6

Kärt JODSCHE

Tartu

EST

73.11

2

9

7

Carmen-Aneth VANATOA

Gliss

EST

73.00

6

5

8

Linda LUKAS

Tartu

EST

70.74

7

10

9

Hanna-Kristella LEHTSAAR

Anna

EST

70.60

10

8

10

Helena VOLMER

Anna

EST

69.57

14

7

11

Darja FJODOROVA

Arabe

EST

68.49

8

11

12

Helene Adele RINNE

Casca

EST

64.40

11

14

13

Uljana NIKULINA

Talve

EST

63.62

15

12

14

Thyle KELDER

Talve

EST

62.72

17

13

15

Laura Maria HAUKANÕMM

Casca

EST

62.62

12

16

16

Karoliine RAUDSEPP

Staar

EST

61.81

13

17

17

Angelina MIHHAILOVA

Hõbe

EST

61.71

16

15

18

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

54.97

18

18

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice tüdrukud - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Ms. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.5

Ms. Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice tüdrukud - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Anna Laura PERVE

Casca

EST

32.92

18.86

 

14.06

4.25

4.25

4.50

4.58

0.00

#14

2

Kärt JODSCHE

Tartu

EST

28.05

15.93

 

12.12

3.67

3.58

3.83

4.08

0.00

#10

3

Calista KRASS

Arabe

EST

27.60

15.26

 

12.34

3.92

3.75

3.92

3.83

0.00

#11

4

Anita MALÕSEVA

Hõbe

EST

27.56

14.36

 

13.20

4.25

4.00

4.00

4.25

0.00

#7

5

Laura-Brit JÄRVSOO

Arabe

EST

26.38

14.30

 

13.08

4.00

3.92

4.17

4.25

1.00

#17

6

Carmen-Aneth VANATOA

Gliss

EST

26.30

13.36

 

12.94

4.00

3.83

4.17

4.17

0.00

#16

7

Linda LUKAS

Tartu

EST

26.14

14.34

 

11.80

3.58

3.50

3.75

3.92

0.00

#13

8

Darja FJODOROVA

Arabe

EST

25.95

14.27

 

12.68

3.75

3.75

4.17

4.17

1.00

#9

9

Anita BAUER

Casca

EST

25.87

13.53

 

13.34

4.25

4.00

4.17

4.25

1.00

#19

10

Hanna-Kristella LEHTSAAR

Anna

EST

25.37

13.77

 

11.60

3.58

3.42

3.75

3.75

0.00

#4

11

Helene Adele RINNE

Casca

EST

24.80

12.40

 

12.40

3.75

3.75

4.00

4.00

0.00

#15

12

Laura Maria HAUKANÕMM

Casca

EST

24.59

12.97

 

11.62

3.67

3.42

3.67

3.75

0.00

#5

13

Karoliine RAUDSEPP

Staar

EST

24.03

13.43

 

11.60

3.58

3.50

3.67

3.75

1.00

#3

14

Helena VOLMER

Anna

EST

24.00

13.80

 

11.20

3.67

3.33

3.50

3.50

1.00

#8

15

Uljana NIKULINA

Talve

EST

22.36

11.74

 

10.62

3.42

3.17

3.25

3.42

0.00

#2

16

Angelina MIHHAILOVA

Hõbe

EST

22.32

12.00

 

11.32

3.58

3.50

3.58

3.50

1.00

#12

17

Thyle KELDER

Talve

EST

21.86

10.86

 

11.00

3.50

3.25

3.50

3.50

0.00

#1

18

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

19.88

9.54

 

11.34

3.67

3.33

3.67

3.50

1.00

#6

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Ms. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.5

Ms. Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Advanced Novice tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Anna Laura PERVE

Casca

EST

52.72

23.11

 

29.61

4.50

4.42

4.67

4.92

0.00

#15

2

Anita MALÕSEVA

Hõbe

EST

50.93

23.87

 

27.06

4.33

4.08

4.25

4.25

0.00

#13

3

Laura-Brit JÄRVSOO

Arabe

EST

50.83

24.10

 

27.73

4.25

4.08

4.50

4.50

1.00

#18

4

Anita BAUER

Casca

EST

49.97

23.03

 

26.94

4.25

4.00

4.17

4.42

0.00

#11

5

Carmen-Aneth VANATOA

Gliss

EST

46.70

20.70

 

26.00

4.00

3.83

4.17

4.25

0.00

#14

6

Calista KRASS

Arabe

EST

46.39

21.39

 

26.00

4.08

4.00

4.00

4.17

1.00

#16

7

Helena VOLMER

Anna

EST

45.57

22.91

 

22.66

3.67

3.33

3.58

3.58

0.00

#3

8

Hanna-Kristella LEHTSAAR

Anna

EST

45.23

21.50

 

23.73

3.75

3.50

3.75

3.83

0.00

#10

9

Kärt JODSCHE

Tartu

EST

45.06

20.93

 

24.13

3.75

3.75

3.75

3.83

0.00

#17

10

Linda LUKAS

Tartu

EST

44.60

22.06

 

22.54

3.67

3.33

3.42

3.67

0.00

#8

11

Darja FJODOROVA

Arabe

EST

42.54

18.54

 

24.00

3.67

3.58

3.75

4.00

0.00

#12

12

Uljana NIKULINA

Talve

EST

41.26

20.33

 

20.93

3.33

3.00

3.42

3.33

0.00

#6

13

Thyle KELDER

Talve

EST

40.86

18.73

 

22.13

3.50

3.25

3.58

3.50

0.00

#5

14

Helene Adele RINNE

Casca

EST

39.60

17.34

 

22.26

3.58

3.33

3.50

3.50

0.00

#7

15

Angelina MIHHAILOVA

Hõbe

EST

39.39

18.93

 

21.46

3.42

3.33

3.33

3.33

1.00

#4

16

Laura Maria HAUKANÕMM

Casca

EST

38.03

15.90

 

22.13

3.50

3.33

3.50

3.50

0.00

#9

17

Karoliine RAUDSEPP

Staar

EST

37.78

16.84

 

22.94

3.50

3.67

3.50

3.67

2.00

#1

18

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

35.09

15.30

 

20.79

3.33

3.00

3.33

3.33

1.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn