Õnnitleme!
Täna, 19. juuni
Marina Elias

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Advanced Novice tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Laura ANIKINA

Oiler

EST

2

Nastasya EREMINA

Pääsu

EST

       

3

Kerli ILLIPE

Pääsu

EST

4

Eva-Lotta KIIBUS

Anna

EST

5

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

6

Victoria LASS

Gliss

EST

7

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

8

Anna PERSTUK

Juna

EST

9

Karoliine RAUDSEPP

Staar

EST

10

Jekaterina RUDNEVA

Anna

EST

11

Isabel RÄTSEPP

Anna

EST

12

Viola SERGEJEVA

Gliss

EST

13

Polina SKORKINA

Anna

EST

14

Marija TSVETKOVA

Pääsu

EST

15

Annnely VAHI

Oiler

EST

16

Rebekka Helena PINDMA

Oiler

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Advanced Novice tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Annely VAHI

Oiler

EST

92.26

1

1

2

Viola SERGEJEVA

Gliss

EST

81.87

3

5

3

Marija TSVETKOVA

Pääsu

EST

81.42

4

3

4

Nastasya EREMINA

Pääsu

EST

81.30

2

7

5

Isabel RÄTSEPP

Anna

EST

79.51

6

2

6

Eva-Lotta KIIBUS

Anna

EST

79.13

5

4

7

Jekaterina RUDNEVA

Anna

EST

77.13

8

6

8

Kerli ILLIPE

Pääsu

EST

73.08

7

9

9

Victoria LASS

Gliss

EST

72.74

12

8

10

Karoliine RAUDSEPP

Staar

EST

67.66

11

10

11

Polina SKORKINA

Anna

EST

65.97

9

12

12

Laura ANIKINA

Oiler

EST

65.80

10

11

13

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

61.41

13

14

14

Rebekka Helena PINDMA

Oiler

EST

60.93

16

13

15

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

59.33

15

15

16

Anna PERTSUK

Juna

EST

58.71

14

16

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Advanced Novice tüdrukud - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Peeter KULKOV

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Ms. Oksana VUORELA

EST

Judge No.5

Ms Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Advanced Novice tüdrukud - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Annnely VAHI

Oiler

EST

33.64

20.04

 

13.60

4.25

4.08

4.42

4.25

0.00

#10

2

Nastasya EREMINA

Pääsu

EST

31.63

17.57

 

14.06

4.50

4.08

4.42

4.58

0.00

#1

3

Viola SERGEJEVA

Gliss

EST

30.94

17.40

 

13.54

4.17

4.08

4.25

4.42

0.00

#13

4

Marija TSVETKOVA

Pääsu

EST

29.36

15.66

 

14.20

4.42

4.08

4.67

4.58

0.50

#14

5

Eva-Lotta KIIBUS

Anna

EST

27.63

13.43

 

14.20

4.25

4.25

4.58

4.67

0.00

#6

6

Isabel RÄTSEPP

Anna

EST

27.17

14.13

 

13.54

4.33

4.17

4.17

4.25

0.50

#2

7

Kerli ILLIPE

Pääsu

EST

27.11

15.57

 

12.54

4.00

3.75

4.00

3.92

1.00

#4

8

Jekaterina RUDNEVA

Anna

EST

26.26

13.10

 

13.66

4.25

4.42

4.08

4.33

0.50

#15

9

Polina SKORKINA

Anna

EST

25.74

13.96

 

12.28

3.75

3.67

4.00

3.92

0.50

#3

10

Laura ANIKINA

Oiler

EST

24.90

14.50

 

10.40

3.50

3.42

3.08

3.00

0.00

#12

11

Karoliine RAUDSEPP

Staar

EST

24.79

11.83

 

13.46

4.25

4.08

4.17

4.33

0.50

#8

12

Victoria LASS

Gliss

EST

23.88

12.14

 

11.74

3.75

3.50

3.75

3.67

0.00

#7

13

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

22.95

12.23

 

11.22

3.67

3.67

3.25

3.42

0.50

#9

14

Anna PERSTUK

Juna

EST

22.71

11.97

 

10.74

3.42

3.25

3.42

3.33

0.00

#11

15

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

22.13

10.47

 

11.66

3.92

3.58

3.50

3.58

0.00

#5

16

Rebekka Helena PINDMA

Oiler

EST

21.10

9.90

 

11.20

3.50

3.25

3.67

3.58

0.00

#16

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

 

 

 

 

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Advanced Novice tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Peeter KULKOV

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Ms. Oksana VUORELA

EST

Judge No.5

Ms Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Advanced Novice tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

IN

Deduction
-

StN.

1

Annely VAHI

Oiler

EST

58.62

30.36

 

28.26

4.50

4.08

4.50

4.58

0.00

#16

2

Isabel RÄTSEPP

Anna

EST

52.34

24.60

 

27.74

4.33

4.17

4.42

4.42

0.00

#11

3

Marija TSVETKOVA

Pääsu

EST

52.06

24.03

 

28.53

4.50

4.25

4.58

4.50

0.50

#13

4

Eva-Lotta KIIBUS

Anna

EST

51.50

22.30

 

29.20

4.25

4.42

4.75

4.83

0.00

#12

5

Viola SERGEJEVA

Gliss

EST

50.93

22.93

 

28.00

4.33

4.08

4.42

4.67

0.00

#14

6

Jekaterina RUDNEVA

Anna

EST

50.87

23.00

 

27.87

4.25

4.50

4.25

4.42

0.00

#9

7

Nastasya EREMINA

Pääsu

EST

49.67

21.63

 

28.54

4.67

4.25

4.50

4.42

0.50

#15

8

Victoria LASS

Gliss

EST

48.86

23.66

 

25.20

3.75

3.92

4.08

4.00

0.00

#5

9

Kerli ILLIPE

Pääsu

EST

45.97

17.84

 

28.13

4.42

4.33

4.33

4.50

0.00

#10

10

Karoliine RAUDSEPP

Staar

EST

42.87

17.70

 

26.67

4.42

3.92

4.00

4.33

1.50

#6

11

Laura ANIKINA

Oiler

EST

40.90

20.77

 

20.13

3.33

3.00

3.00

3.25

0.00

#7

12

Polina SKORKINA

Anna

EST

40.23

16.83

 

24.40

4.00

3.67

3.75

3.83

1.00

#8

13

Rebekka Helena PINDMA

Oiler

EST

39.83

18.20

 

22.13

3.50

3.08

3.67

3.58

0.50

#1

14

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

38.46

17.00

 

21.46

3.58

3.25

3.25

3.33

0.00

#4

15

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

37.20

16.33

 

21.87

3.58

3.25

3.42

3.42

1.00

#2

16

Anna PERSTUK

Juna

EST

36.00

16.10

 

20.40

3.25

2.92

3.33

3.25

0.50

#3

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Regati puiestee 1/3/5, 11911, Tallinn