Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Ingrid   NAHKOR

Anna

EST

2

Natalja   GORDEEVA

Arabe

EST

3

Anita   BAUER

Casca

EST

4

Sinikka   PAUKKU

Casca

EST

5

Anna Laura   PERVE

Casca

EST

6

Anita   MALÕSEVA

Hõbeu

EST

7

Kristina   SHKULETA-GROMOVA

Krist

EST

8

Brita   Paula PÕDER

Oiler

EST

9

Anastassia   SMOLENSKI

Staar

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Kristina   SHKULETA-GROMOVA

Krist

EST

84.45

4

1

2

Brita   Paula PÕDER

Oiler

EST

84.45

2

3

3

Anna Laura   PERVE

Casca

EST

83.78

3

2

4

Anita   BAUER

Casca

EST

82.05

1

5

5

Sinikka   PAUKKU

Casca

EST

80.99

5

4

6

Natalja   GORDEEVA

Arabe

EST

78.25

7

6

7

Ingrid   NAHKOR

Anna

EST

74.20

6

7

8

Anita   MALÕSEVA

Hõbeu

EST

71.43

8

8

9

Anastassia   SMOLENSKI

Staar

EST

60.70

9

9

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice tüdrukud -   Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Technical   Controller

Mrs. Zanna   KULIK

EST

Technical   Specialist

Mr. Margus   HERNITS

EST

Assistant   Technical Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Jelena   GROMOVA

EST

Judge No.2

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.3

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Mare   VANATOA

EST

Judge No.5

Mrs. Sylvi   KUNINGLIK

EST

 

 

 

Data Operator

Mrs. Sofia   VOSTRIKOVA

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice tüdrukud -   Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

IN

Deduction
  -

StN.

1

Anita   BAUER

Casca

EST

31.11

18.23

 

12.88

4.08

3.92

3.92

4.17

0.00

#5

2

Brita   Paula PÕDER

Oiler

EST

31.03

17.57

 

13.46

4.33

4.00

4.17

4.33

0.00

#4

3

Anna Laura   PERVE

Casca

EST

30.29

16.29

 

14.00

4.33

4.25

4.50

4.42

0.00

#8

4

Kristina SHKULETA-GROMOVA

Krist

EST

30.24

17.70

 

12.54

4.00

3.92

3.92

3.83

0.00

#7

5

Sinikka   PAUKKU

Casca

EST

29.82

17.70

 

12.12

3.83

3.58

3.75

4.00

0.00

#1

6

Ingrid   NAHKOR

Anna

EST

28.90

15.96

 

12.94

4.25

3.92

4.00

4.00

0.00

#6

7

Natalja   GORDEEVA

Arabe

EST

27.66

14.54

 

13.12

4.25

4.00

4.08

4.08

0.00

#9

8

Anita   MALÕSEVA

Hõbeu

EST

27.03

14.97

 

12.06

3.83

3.75

3.67

3.83

0.00

#2

9

Anastassia   SMOLENSKI

Staar

EST

20.46

11.40

 

10.06

3.33

3.08

3.17

3.00

1.00

#3

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical Element   Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice tüdrukud -   Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Technical   Controller

Mrs. Zanna   KULIK

EST

Technical   Specialist

Mr. Margus   HERNITS

EST

Assistant   Technical Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Malle   RATAS

EST

Judge No.2

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.3

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Mare   VANATOA

EST

Judge No.5

Mrs. Sylvi   KUNINGLIK

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms.   Anna-Liisa TALTS

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Advanced Novice tüdrukud -   Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

IN

Deduction
  -

StN.

1

Kristina   SHKULETA-GROMOVA

Krist

EST

54.21

27.00

 

27.21

4.25

4.17

4.42

4.17

0.00

#9

2

Anna Laura   PERVE

Casca

EST

53.49

25.10

 

28.39

4.33

4.33

4.58

4.50

0.00

#4

3

Brita   Paula PÕDER

Oiler

EST

53.42

26.36

 

27.06

4.25

4.00

4.33

4.33

0.00

#5

4

Sinikka   PAUKKU

Casca

EST

51.17

24.90

 

26.27

3.92

4.00

4.25

4.25

0.00

#7

5

Anita   BAUER

Casca

EST

50.94

23.47

 

27.47

4.25

4.17

4.50

4.25

0.00

#8

6

Natalja   GORDEEVA

Arabe

EST

50.59

23.53

 

27.06

4.33

4.25

4.08

4.25

0.00

#3

7

Ingrid   NAHKOR

Anna

EST

45.30

19.37

 

26.93

4.17

4.08

4.33

4.25

1.00

#6

8

Anita   MALÕSEVA

Hõbeu

EST

44.40

20.40

 

26.00

4.00

4.00

4.08

4.17

2.00

#2

9

Anastassia   SMOLENSKI

Staar

EST

40.24

19.37

 

21.87

3.50

3.17

3.42

3.58

1.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn