Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad I A tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Valerija   DEGTARJOVA

Pääsu

EST

2

Karmen IVANOVA

Staar

EST

3

Ksenia   KRUGLOVA

Talve

EST

4

Lisethe   KRUUS

Tartu

EST

5

Kristina   LONSKAJA

Pääsu

EST

6

Elina NOGU

Krist

EST

7

Niina   PETRÕKINA

Casca

EST

8

Esme PÜSS

Tartu

EST

9

Mona Sofia   TAHK

Casca

EST

10

Tatajana   TITOVA

Pääsu

EST

11

Anastassia   VOLKOVA

Pääsu

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad I A tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

FS

1

Mona Sofia   TAHK

Casca

EST

26.88

1

2

Karmen   IVANOVA

Staar

EST

24.22

2

3

Lisethe   KRUUS

Tartu

EST

22.11

3

4

Niina PETRÕKINA

Casca

EST

21.44

4

5

Valerija   DEGTARJOVA

Pääsu

EST

21.27

5

6

Anastassia   VOLKOVA

Pääsu

EST

20.94

6

7

Elina NOGU

Krist

EST

20.15

7

8

Tatajana   TITOVA

Pääsu

EST

18.77

8

9

Kristina   LONSKAJA

Pääsu

EST

17.58

9

10

Esme PÜSS

Tartu

EST

17.27

10

11

Ksenia   KRUGLOVA

Talve

EST

16.12

11

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad I A tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Malle   RATAS

EST

Technical   Controller

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Technical Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

Assistant   Technical Specialist

Mrs.   Kristel OJASAAR

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Piret   VALAMAA

EST

Judge No.2

Mrs. Malle   RATAS

EST

Judge No.3

Mrs. Julia   AGEROVA

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Carina   VEERVALD

EST

Replay Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad I A tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

Deduction
  -

StN.

1

Mona Sofia   TAHK

Casca

EST

26.88

11.58

 

15.30

2.83

2.92

3.25

0.00

#3

2

Karmen   IVANOVA

Staar

EST

24.22

11.91

 

12.31

2.58

2.33

2.33

0.00

#10

3

Lisethe   KRUUS

Tartu

EST

22.11

9.51

 

12.60

2.50

2.33

2.58

0.00

#1

4

Niina   PETRÕKINA

Casca

EST

21.44

9.96

 

11.48

2.25

2.08

2.42

0.00

#9

5

Valerija DEGTARJOVA

Pääsu

EST

21.27

9.10

 

12.17

2.33

2.33

2.50

0.00

#4

6

Anastassia   VOLKOVA

Pääsu

EST

20.94

10.38

 

11.06

2.25

2.08

2.17

0.50

#7

7

Elina NOGU

Krist

EST

20.15

7.82

 

12.33

2.50

2.25

2.50

0.00

#5

8

Tatajana   TITOVA

Pääsu

EST

18.77

8.29

 

10.48

1.92

1.92

2.33

0.00

#11

9

Kristina   LONSKAJA

Pääsu

EST

17.58

7.46

 

11.62

2.25

2.25

2.33

1.50

#8

10

Esme PÜSS

Tartu

EST

17.27

7.28

 

10.49

2.00

1.92

2.25

0.50

#6

11

Ksenia   KRUGLOVA

Talve

EST

16.12

6.07

 

10.05

2.00

1.83

2.08

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment   Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn