Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad II A poisid

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Ivan MIHHAILOV

Anna

EST

2

Arti Rene   Kristian KASK

Casca

EST

3

Kirill   KRAVTSHUK

Krist

EST

4

Daniil   DEMENTJEV

Liibe

EST

5

Anton   BERIK

Staar

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad II A poisid

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

FS

1

Arti Rene   Kristian KASK

Casca

EST

25.69

1

2

Ivan   MIHHAILOV

Anna

EST

24.57

2

3

Anton   BERIK

Staar

EST

23.04

3

4

Daniil   DEMENTJEV

Liibe

EST

18.56

4

5

Kirill   KRAVTSHUK

Krist

EST

16.41

5

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad II A poisid - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Malle   RATAS

EST

Technical   Controller

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Technical   Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

Assistant   Technical Specialist

Mrs.   Kristel OJASAAR

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Piret   VALAMAA

EST

Judge No.2

Mrs. Malle   RATAS

EST

Judge No.3

Mrs. Julia   AGEROVA

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Carina   VEERVALD

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad II A poisid - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

Deduction
  -

StN.

1

Arti Rene   Kristian KASK

Casca

EST

25.69

10.03

 

15.66

2.50

2.50

2.83

0.00

#5

2

Ivan   MIHHAILOV

Anna

EST

24.57

8.91

 

16.16

2.67

2.58

2.83

0.50

#2

3

Anton BERIK

Staar

EST

23.04

8.86

 

14.18

2.42

2.17

2.50

0.00

#4

4

Daniil   DEMENTJEV

Liibe

EST

18.56

5.88

 

12.68

2.17

1.92

2.25

0.00

#1

5

Kirill   KRAVTSHUK

Krist

EST

16.41

5.75

 

11.16

1.83

1.75

2.00

0.50

#3

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn