Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad II A tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Calista   KRASS

Arabe

EST

2

Kätlin   LUHT

Casca

EST

3

Evelina   KULIKOVA

Hõbeu

EST

4

Karina   KURITSÕNA

Krist

EST

5

Laura   ANIKINA

Oiler

EST

6

Rebekka   Helena PINDMA

Oiler

EST

7

Annely   VAHI

Oiler

EST

8

Kerli   ILLIPE

Pääsu

EST

9

Ljubov   MELIS

Pääsu

EST

10

Karoliine   RAUDSEPP

Staar

EST

11

Milana   SULEMENKOVA

Staar

EST

12

Linda   KOOBAS

TIK

EST

13

Mia PIIR

TIK

EST

14

Anastasia   Anita ISSAJEVA

Talve

EST

15

Anastasija   POLJAKOVA

Talve

EST

16

Greete   JALAST

Tartu

EST

17

Mariita   PADAR

Tartu

EST

18

Kristella VÄLJAOTS

Tartu

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad II A tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

FS

1

Annely   VAHI

Oiler

EST

34.87

1

2

Calista   KRASS

Arabe

EST

34.77

2

3

Karoliine   RAUDSEPP

Staar

EST

29.91

3

4

Milana SULEMENKOVA

Staar

EST

29.52

4

5

Rebekka   Helena PINDMA

Oiler

EST

28.54

5

6

Kerli   ILLIPE

Pääsu

EST

28.37

6

7

Laura   ANIKINA

Oiler

EST

28.35

7

8

Anastasija   POLJAKOVA

Talve

EST

27.46

8

9

Mariita   PADAR

Tartu

EST

25.97

9

10

Karina   KURITSÕNA

Krist

EST

25.10

10

11

Kätlin   LUHT

Casca

EST

24.23

11

12

Kristella   VÄLJAOTS

Tartu

EST

23.72

12

13

Greete   JALAST

Tartu

EST

22.04

13

14

Anastasia   Anita ISSAJEVA

Talve

EST

21.66

14

15

Evelina   KULIKOVA

Hõbeu

EST

20.20

15

16

Ljubov   MELIS

Pääsu

EST

19.19

16

17

Mia PIIR

TIK

EST

19.02

17

18

Linda   KOOBAS

TIK

EST

17.67

18

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad II A tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Malle   RATAS

EST

Technical   Controller

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Technical   Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

Assistant   Technical Specialist

Mrs.   Kristel OJASAAR

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Piret   VALAMAA

EST

Judge No.2

Mrs. Malle   RATAS

EST

Judge No.3

Mrs. Julia   AGEROVA

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Carina   VEERVALD

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Algajad II A tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

Deduction
  -

StN.

1

Annely   VAHI

Oiler

EST

34.87

19.29

 

15.58

3.08

3.00

3.08

0.00

#15

2

Calista   KRASS

Arabe

EST

34.77

18.61

 

16.16

3.08

3.17

3.25

0.00

#17

3

Karoliine   RAUDSEPP

Staar

EST

29.91

14.33

 

15.58

3.25

2.83

3.08

0.00

#10

4

Milana   SULEMENKOVA

Staar

EST

29.52

14.78

 

14.74

2.92

2.75

3.00

0.00

#8

5

Rebekka   Helena PINDMA

Oiler

EST

28.54

12.54

 

16.00

3.08

3.00

3.33

0.00

#16

6

Kerli   ILLIPE

Pääsu

EST

28.37

13.28

 

15.59

3.00

2.92

3.25

0.50

#9

7

Laura   ANIKINA

Oiler

EST

28.35

13.63

 

14.72

2.83

2.83

3.00

0.00

#19

8

Anastasija   POLJAKOVA

Talve

EST

27.46

13.29

 

14.17

2.92

2.50

2.92

0.00

#7

9

Mariita   PADAR

Tartu

EST

25.97

11.94

 

14.03

2.58

2.75

2.92

0.00

#14

10

Karina   KURITSÕNA

Krist

EST

25.10

11.29

 

14.31

2.83

2.67

2.92

0.50

#4

11

Kätlin   LUHT

Casca

EST

24.23

9.78

 

14.45

2.83

2.75

2.92

0.00

#13

12

Kristella   VÄLJAOTS

Tartu

EST

23.72

10.48

 

13.74

2.83

2.58

2.67

0.50

#5

13

Greete   JALAST

Tartu

EST

22.04

9.73

 

13.31

2.83

2.50

2.50

1.00

#2

14

Anastasia   Anita ISSAJEVA

Talve

EST

21.66

9.61

 

12.05

2.42

2.17

2.50

0.00

#1

15

Evelina   KULIKOVA

Hõbeu

EST

20.20

8.87

 

12.33

2.58

2.25

2.42

1.00

#12

16

Ljubov   MELIS

Pääsu

EST

19.19

7.72

 

12.47

2.25

2.33

2.75

1.00

#6

17

Mia PIIR

TIK

EST

19.02

7.20

 

13.32

2.58

2.50

2.75

1.50

#18

18

Linda   KOOBAS

TIK

EST

17.67

7.63

 

12.04

2.58

2.33

2.17

2.00

#11

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn