Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Basic Novice A tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Anna-Mai ALLIKMÄE

Oiler

EST

2

Darja FJODOROVA

Arabe

EST

3

Ekaterina GORBATSOVA

Arabe

EST

4

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

5

Kerli ILLIPE

Pääsu

EST

6

Thyle KELDER

Talve

EST

7

Merily KESKKÜLA

Tartu

EST

8

Ann Lisette KOGER

Tartu

EST

9

Calista KRASS

Arabe

EST

10

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

11

Tatjana LEBEDEVA

Oiler

EST

12

Hanna-Kristella LEHTSAAR

Anna

EST

13

Linda LUKAS

Tartu

EST

14

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

15

Angelina MIHHAILOVA

Hõbeu

EST

16

Uljana NIKULINA

Talve

EST

17

Mariita PADAR

Tartu

EST

18

Birgit PIHLAK

Anna

EST

19

Rika RÕÕMUSAAR

Oiler

EST

20

Milana SULEMENKOVA

Staar

EST

21

Alina SURIKOVA

Pääsu

EST

22

Maria TSVETKOVA

Pääsu

EST

23

Annely VAHI

Oiler

EST

24

Karin VAHI

TIK

EST

25

Anett Victoria VARUNOV

Anna

EST

26

Helena VIRKUS

Arabe

EST

27

Kristina ZGIRTSA

Pääsu

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Basic Novice A tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

FS

1

Anett Victoria VARUNOV

Anna

EST

35.55

1

2

Calista KRASS

Arabe

EST

33.80

2

3

Maria TSVETKOVA

Pääsu

EST

33.22

3

4

Annely VAHI

Oiler

EST

32.92

4

5

Kristina ZGIRTSA

Pääsu

EST

32.04

5

6

Merily KESKKÜLA

Tartu

EST

31.07

6

7

Ekaterina GORBATSOVA

Arabe

EST

30.70

7

8

Linda LUKAS

Tartu

EST

30.03

8

9

Angelina MIHHAILOVA

Hõbeu

EST

29.93

9

10

Anna-Mai ALLIKMÄE

Oiler

EST

28.84

10

11

Thyle KELDER

Talve

EST

28.73

11

12

Kerli ILLIPE

Pääsu

EST

28.53

12

13

Birgit PIHLAK

Anna

EST

27.89

13

14

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

27.62

14

15

Uljana NIKULINA

Talve

EST

26.93

15

16

Mariita PADAR

Tartu

EST

26.41

16

17

Tatjana LEBEDEVA

Oiler

EST

26.30

17

18

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

26.01

18

19

Karin VAHI

TIK

EST

25.47

19

20

Ann Lisette KOGER

Tartu

EST

23.48

20

21

Helena VIRKUS

Arabe

EST

22.81

21

22

Alina SURIKOVA

Pääsu

EST

22.68

22

23

Hanna-Kristella LEHTSAAR

Anna

EST

22.52

23

24

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

22.05

24

25

Rika RÕÕMUSAAR

Oiler

EST

20.93

25

0

Darja FJODOROVA

Arabe

EST

0.00

 

0

Milana SULEMENKOVA

Staar

EST

0.00

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Basic Novice A tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Andrei BROVENKO

LAT

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Julia SEMJONOVA

EST

Judge No.2

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.3

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Basic Novice A tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

PE

Deduction
-

StN.

1

Anett Victoria VARUNOV

Anna

EST

35.55

18.27

 

17.28

3.33

3.58

0.00

#10

2

Calista KRASS

Arabe

EST

33.80

15.87

 

17.93

3.50

3.67

0.00

#27

3

Maria TSVETKOVA

Pääsu

EST

33.22

17.97

 

16.25

3.08

3.42

1.00

#14

4

Annely VAHI

Oiler

EST

32.92

16.04

 

16.88

3.33

3.42

0.00

#22

5

Kristina ZGIRTSA

Pääsu

EST

32.04

16.84

 

15.20

3.08

3.00

0.00

#23

6

Merily KESKKÜLA

Tartu

EST

31.07

14.19

 

16.88

3.33

3.42

0.00

#13

7

Ekaterina GORBATSOVA

Arabe

EST

30.70

13.40

 

17.30

3.50

3.42

0.00

#26

8

Linda LUKAS

Tartu

EST

30.03

13.77

 

16.26

3.25

3.25

0.00

#9

9

Angelina MIHHAILOVA

Hõbeu

EST

29.93

13.87

 

16.06

3.25

3.17

0.00

#11

10

Anna-Mai ALLIKMÄE

Oiler

EST

28.84

15.04

 

14.80

3.00

2.92

1.00

#6

11

Thyle KELDER

Talve

EST

28.73

15.17

 

13.56

2.67

2.75

0.00

#5

12

Kerli ILLIPE

Pääsu

EST

28.53

12.90

 

15.63

3.17

3.08

0.00

#8

13

Birgit PIHLAK

Anna

EST

27.89

12.21

 

16.68

3.25

3.42

1.00

#16

14

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

27.62

11.94

 

16.68

3.25

3.42

1.00

#25

15

Uljana NIKULINA

Talve

EST

26.93

12.50

 

15.43

3.00

3.17

1.00

#24

16

Mariita PADAR

Tartu

EST

26.41

12.66

 

13.75

2.58

2.92

0.00

#21

17

Tatjana LEBEDEVA

Oiler

EST

26.30

12.14

 

14.16

2.83

2.83

0.00

#7

18

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

26.01

12.23

 

14.78

3.08

2.83

1.00

#15

19

Karin VAHI

TIK

EST

25.47

10.24

 

15.23

2.92

3.17

0.00

#20

20

Ann Lisette KOGER

Tartu

EST

23.48

10.13

 

13.35

2.42

2.92

0.00

#18

21

Helena VIRKUS

Arabe

EST

22.81

9.43

 

14.38

2.67

3.08

1.00

#17

22

Alina SURIKOVA

Pääsu

EST

22.68

10.80

 

11.88

2.42

2.33

0.00

#12

23

Hanna-Kristella LEHTSAAR

Anna

EST

22.52

9.94

 

14.58

3.00

2.83

2.00

#19

24

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

22.05

11.32

 

12.73

2.67

2.42

2.00

#2

25

Rika RÕÕMUSAAR

Oiler

EST

20.93

9.23

 

12.70

2.58

2.50

1.00

#1

 

Starting Order

StN.

Name

Club

Nation

 

Warm-Up Group 1

   

3

Milana SULEMENKOVA

Staar

EST

4

Darja FJODOROVA

Arabe

EST

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

PE

Performance/Execution

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn