Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Basic Novice A tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Laura ANIKINA

Oiler

EST

2

Ekaterina GORBATSHOVA

Arabe

EST

3

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

4

Merily KESKKÜLA

Tartu

EST

5

Eva-Lotta KIIBUS

Anna

EST

6

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

7

Anna PERSTUK

Juna

EST

8

Anastasia SAVINOVA

Arabe

EST

9

Polina SKORKINA

Anna

EST

10

Milana SULEMENKOVA

Staar

EST

11

Marija TSVETKOVA

Pääsu

EST

12

Kristina ZGIRCHA

Pääsu

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Basic Novice A tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

FS

1

Marija TSVETKOVA

Pääsu

EST

36.16

1

2

Ekaterina GORBATSHOVA

Arabe

EST

34.56

2

3

Eva-Lotta KIIBUS

Anna

EST

33.64

3

4

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

31.51

4

5

Anastasia SAVINOVA

Arabe

EST

31.07

5

6

Merily KESKKÜLA

Tartu

EST

30.84

6

7

Anna PERSTUK

Juna

EST

29.89

7

8

Laura ANIKINA

Oiler

EST

29.29

8

9

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

29.20

9

10

Kristina ZGIRCHA

Pääsu

EST

28.83

10

11

Polina SKORKINA

Anna

EST

27.97

11

12

Milana SULEMENKOVA

Staar

EST

26.05

12

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Basic Novice A tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Technical Controller

Ms. Malle RATAS

EST

Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.2

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.3

Ms. Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Basic Novice A tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

PE

Deduction
-

StN.

1

Marija TSVETKOVA

Pääsu

EST

36.16

17.40

 

18.76

3.67

3.83

0.00

#2

2

Ekaterina GORBATSHOVA

Arabe

EST

34.56

16.23

 

18.33

3.58

3.75

0.00

#9

3

Eva-Lotta KIIBUS

Anna

EST

33.64

15.71

 

17.93

3.42

3.75

0.00

#3

4

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

31.51

13.61

 

17.90

3.58

3.58

0.00

#10

5

Anastasia SAVINOVA

Arabe

EST

31.07

14.57

 

17.50

3.42

3.58

1.00

#12

6

Merily KESKKÜLA

Tartu

EST

30.84

13.96

 

16.88

3.33

3.42

0.00

#1

7

Anna PERSTUK

Juna

EST

29.89

13.01

 

16.88

3.50

3.25

0.00

#6

8

Laura ANIKINA

Oiler

EST

29.29

13.43

 

15.86

3.17

3.17

0.00

#11

9

Karina KURITSÕNA

Krist

EST

29.20

13.47

 

17.73

3.42

3.67

2.00

#8

10

Kristina ZGIRCHA

Pääsu

EST

28.83

13.77

 

16.06

3.17

3.25

1.00

#7

11

Polina SKORKINA

Anna

EST

27.97

12.67

 

17.30

3.42

3.50

2.00

#4

12

Milana SULEMENKOVA

Staar

EST

26.05

12.57

 

16.48

3.42

3.17

3.00

#5

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

PE

Performance/Execution

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn