Õnnitleme!
Täna, 19. juuni
Marina Elias

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Basic Novice A tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Heidy-Mari AINJÄRV

Gliss

EST

2

Elise ALOP

Tartu

EST

3

Jelizaveta DAVYDOVA

Anna

EST

4

Nicole ERIK

Anna

EST

5

Anastasia Anita ISSAJEVA

Talve

EST

6

Maiken IVANOV

Tartu

EST

7

Karmen IVANOVA

Staar

EST

8

Sandra Liisa JERMONOK

Gliss

EST

9

Emilia KOGER

Anna

EST

10

Evelina KULIKOVA

Gliss

EST

11

Nataly LANGERBAUR

Oiler

EST

12

Kristina LONSKAJA

Pääsu

EST

13

Kätlin LUHT

Casca

EST

14

Maarja Lill MADISSON

Staar

EST

15

Jekaterina MALASEVITS

Anna

EST

16

Jekaterina MIKHAILOVA

Anna

EST

17

Marianne MUST

Anna

EST

18

Karina NIKITINA

Arabe

EST

19

Niina PETRÕKINA

Casca

EST

20

Karina ROSTOVTSEVA

Arabe

EST

21

Jelizaveta RUDNEVA

Anna

EST

22

Kristina STAHHOVSKAJA

Anna

EST

23

Annabel TAABER

Tartu

EST

24

Mona Sofia TAHK

Casca

EST

25

Amalia ZELENJAK

Anna

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Basic Novice A tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

FS

1

Jekaterina MIKHAILOVA

Anna

EST

40.23

1

2

Kristina STAHHOVSKAJA

Anna

EST

37.45

2

3

Niina PETRÕKINA

Casca

EST

35.19

3

4

Nataly LANGERBAUR

Oiler

EST

33.04

4

5

Mona Sofia TAHK

Casca

EST

31.36

5

6

Maiken IVANOV

Tartu

EST

31.24

6

7

Jekaterina MALASEVITS

Anna

EST

30.93

7

8

Karina NIKITINA

Arabe

EST

30.28

8

9

Kätlin LUHT

Casca

EST

29.26

9

10

Annabel TAABER

Tartu

EST

29.23

10

11

Jelizaveta RUDNEVA

Anna

EST

29.18

11

12

Heidy-Mari AINJÄRV

Gliss

EST

28.88

12

13

Sandra Liisa JERMONOK

Gliss

EST

28.71

13

14

Marianne MUST

Anna

EST

28.26

14

15

Elise ALOP

Tartu

EST

28.25

15

16

Maarja Lill MADISSON

Staar

EST

27.97

16

17

Karmen IVANOVA

Staar

EST

27.93

17

18

Jelizaveta DAVYDOVA

Anna

EST

27.85

18

19

Karina ROSTOVTSEVA

Arabe

EST

27.68

19

20

Emilia KOGER

Anna

EST

27.40

20

21

Nicole ERIK

Anna

EST

25.90

21

22

Anastasia Anita ISSAJEVA

Talve

EST

24.98

22

23

Amalia ZELENJAK

Anna

EST

24.95

23

24

Kristina LONSKAJA

Pääsu

EST

24.16

24

WD

Evelina KULIKOVA

Gliss

EST

 

 

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Basic Novice A tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Peeter KULKOV

EST

Assistant Technical Specialist

Mrs. Kristel OJASAAR

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Piret VALAMAA

EST

Judge No.2

Mrs. Julia AGEROVA

EST

Judge No.3

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.4

Ms. Dina MALOVA

EST

Judge No.5

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Basic Novice A tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

PE

Deduction
-

StN.

1

Jekaterina MIKHAILOVA

Anna

EST

40.23

19.60

 

20.63

4.08

4.17

0.00

#13

2

Kristina STAHHOVSKAJA

Anna

EST

37.45

17.67

 

19.78

3.83

4.08

0.00

#9

3

Niina PETRÕKINA

Casca

EST

35.19

16.51

 

19.18

3.67

4.00

0.50

#21

4

Nataly LANGERBAUR

Oiler

EST

33.04

13.44

 

19.60

3.92

3.92

0.00

#19

5

Mona Sofia TAHK

Casca

EST

31.36

14.60

 

18.76

3.75

3.75

2.00

#10

6

Maiken IVANOV

Tartu

EST

31.24

14.04

 

17.70

3.58

3.50

0.50

#4

7

Jekaterina MALASEVITS

Anna

EST

30.93

13.00

 

17.93

3.50

3.67

0.00

#18

8

Karina NIKITINA

Arabe

EST

30.28

13.70

 

17.08

3.50

3.33

0.50

#2

9

Kätlin LUHT

Casca

EST

29.26

13.30

 

16.46

3.25

3.33

0.50

#5

10

Annabel TAABER

Tartu

EST

29.23

15.43

 

14.80

2.92

3.00

1.00

#7

11

Jelizaveta RUDNEVA

Anna

EST

29.18

13.50

 

16.68

3.25

3.42

1.00

#22

12

Heidy-Mari AINJÄRV

Gliss

EST

28.88

12.00

 

16.88

3.25

3.50

0.00

#15

13

Sandra Liisa JERMONOK

Gliss

EST

28.71

12.20

 

17.51

3.33

3.67

1.00

#11

14

Marianne MUST

Anna

EST

28.26

12.20

 

16.06

3.25

3.17

0.00

#23

15

Elise ALOP

Tartu

EST

28.25

11.57

 

16.68

3.25

3.42

0.00

#17

16

Maarja Lill MADISSON

Staar

EST

27.97

12.97

 

15.00

3.00

3.00

0.00

#20

17

Karmen IVANOVA

Staar

EST

27.93

12.10

 

15.83

3.08

3.25

0.00

#6

18

Jelizaveta DAVYDOVA

Anna

EST

27.85

12.30

 

16.05

3.00

3.42

0.50

#24

19

Karina ROSTOVTSEVA

Arabe

EST

27.68

13.40

 

14.78

3.08

2.83

0.50

#3

20

Emilia KOGER

Anna

EST

27.40

10.10

 

17.30

3.50

3.42

0.00

#14

21

Nicole ERIK

Anna

EST

25.90

12.80

 

14.60

2.92

2.92

1.50

#1

22

Anastasia Anita ISSAJEVA

Talve

EST

24.98

11.10

 

14.38

2.92

2.83

0.50

#16

23

Amalia ZELENJAK

Anna

EST

24.95

11.27

 

14.18

2.67

3.00

0.50

#25

24

Kristina LONSKAJA

Pääsu

EST

24.16

8.90

 

16.26

3.25

3.25

1.00

#12

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

PE

Performance/Execution

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Regati puiestee 1/3/5, 11911, Tallinn