Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Basic Novice A tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Darja   FJODOROVA

Arabe

EST

2

Ekaterina   GORBATSOVA

Arabe

EST

3

Katerina   GRISHKUN

Arabe

EST

4

Anna Liisa   KOSTJUK

Casca

EST

5

Angelina   MIHHAILOVA

Hõbeu

EST

6

Viktoria   TELEPINA

Hõbeu

EST

7

Anna-Mai   ALLIKMÄE

Oiler

EST

8

Tatjana   LEBEDEVA

Oiler

EST

9

Ketren-Marlei   LOOTUS

Oiler

EST

10

Alina   SURIKOVA

Start

EST

11

Kristina   ZGIRTSA

Pääsu

EST

12

Anna   AFONINA

Start

EST

13

Karin VAHI

TIK

EST

14

Thyle   KELDER

Talve

EST

15

Eva-Liisa   LÕHMUS

Talve

EST

16

Uljana   NIKULINA

Talve

EST

17

Merily   KESKKÜLA

Tartu

EST

18

Ann   Lisette KOGER

Tartu

EST

19

Linda   LUKAS

Tartu

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Basic Novice A tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

FS

1

Ekaterina   GORBATSOVA

Arabe

EST

33.36

1

2

Viktoria   TELEPINA

Hõbeu

EST

33.01

2

3

Darja   FJODOROVA

Arabe

EST

32.02

3

4

Katerina   GRISHKUN

Arabe

EST

31.43

4

5

Tatjana   LEBEDEVA

Oiler

EST

31.10

5

6

Thyle   KELDER

Talve

EST

30.98

6

7

Anna-Mai   ALLIKMÄE

Oiler

EST

30.73

7

8

Angelina   MIHHAILOVA

Hõbeu

EST

29.56

8

9

Ketren-Marlei   LOOTUS

Oiler

EST

29.13

9

10

Linda   LUKAS

Tartu

EST

28.96

10

11

Karin VAHI

TIK

EST

26.96

11

12

Eva-Liisa   LÕHMUS

Talve

EST

26.58

12

13

Kristina   ZGIRTSA

Pääsu

EST

25.90

13

14

Uljana   NIKULINA

Talve

EST

25.58

14

15

Merily   KESKKÜLA

Tartu

EST

24.95

15

16

Anna Liisa   KOSTJUK

Casca

EST

24.36

16

17

Anna   AFONINA

Start

EST

22.16

17

18

Alina   SURIKOVA

Start

EST

20.93

18

19

Ann   Lisette KOGER

Tartu

EST

20.09

19

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Basic Novice A tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Jelena   GROMOVA

EST

Technical Controller

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Technical   Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

Assistant   Technical Specialist

Mrs.   Kristel OJASAAR

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Sofia   VOSTRIKOVA

EST

Judge No.2

Ms. Jelena   GROMOVA

EST

Judge No.3

Ms. Piret   VALAMAA

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms.   Anna-Liisa TALTS

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Basic Novice A tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

PE

Deduction
  -

StN.

1

Ekaterina   GORBATSOVA

Arabe

EST

33.36

15.66

 

17.70

3.50

3.58

0.00

#16

2

Viktoria   TELEPINA

Hõbeu

EST

33.01

16.13

 

16.88

3.42

3.33

0.00

#12

3

Darja   FJODOROVA

Arabe

EST

32.02

15.14

 

16.88

3.17

3.58

0.00

#5

4

Katerina   GRISHKUN

Arabe

EST

31.43

14.97

 

16.46

3.25

3.33

0.00

#13

5

Tatjana   LEBEDEVA

Oiler

EST

31.10

15.87

 

15.23

2.92

3.17

0.00

#6

6

Thyle   KELDER

Talve

EST

30.98

16.40

 

14.58

2.83

3.00

0.00

#1

7

Anna-Mai   ALLIKMÄE

Oiler

EST

30.73

15.33

 

15.40

3.08

3.08

0.00

#2

8

Angelina   MIHHAILOVA

Hõbeu

EST

29.56

15.56

 

15.00

3.00

3.00

1.00

#7

9

Ketren-Marlei   LOOTUS

Oiler

EST

29.13

13.90

 

15.23

2.92

3.17

0.00

#14

10

Linda   LUKAS

Tartu

EST

28.96

13.53

 

15.43

2.92

3.25

0.00

#3

11

Karin VAHI

TIK

EST

26.96

11.13

 

15.83

3.00

3.33

0.00

#19

12

Eva-Liisa LÕHMUS

Talve

EST

26.58

12.00

 

14.58

3.00

2.83

0.00

#9

13

Kristina   ZGIRTSA

Pääsu

EST

25.90

10.67

 

15.23

2.92

3.17

0.00

#11

14

Uljana   NIKULINA

Talve

EST

25.58

13.83

 

13.75

2.50

3.00

2.00

#4

15

Merily   KESKKÜLA

Tartu

EST

24.95

10.94

 

15.01

2.83

3.17

1.00

#15

16

Anna Liisa   KOSTJUK

Casca

EST

24.36

11.80

 

13.56

2.67

2.75

1.00

#8

17

Anna   AFONINA

Start

EST

22.16

8.40

 

13.76

2.67

2.83

0.00

#18

18

Alina   SURIKOVA

Start

EST

20.93

8.37

 

13.56

2.67

2.75

1.00

#17

19

Ann   Lisette KOGER

Tartu

EST

20.09

8.13

 

13.96

2.75

2.83

2.00

#20

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

PE

Performance/Execution

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn