Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Basic Novice B tüdrukud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Alicia   TSINGISSER

Anna

EST

2

Laura   Britt JÄRVSOO

Arabe

EST

3

Helena   VIRKUS

Arabe

EST

4

Helene   Adele RINNE

Casca

EST

5

Gerli KÄGI

Hõbeu

EST

6

Alissa   AGEROVA

Oiler

EST

7

Ksenia   KONANYHHINA

Pääsu

EST

8

Anna   MASLOVA

Pääsu

EST

9

Monika   Marion SÖÖT

TIK

EST

10

Heli   TAMMEMÄGI

TIK

EST

11

Ethel   ENNIKO

Tartu

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Basic Novice B tüdrukud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

FS

1

Alicia   TSINGISSER

Anna

EST

42.08

1

2

Laura   Britt JÄRVSOO

Arabe

EST

33.13

2

3

Anna   MASLOVA

Pääsu

EST

33.07

3

4

Helene   Adele RINNE

Casca

EST

30.76

4

5

Heli   TAMMEMÄGI

TIK

EST

30.59

5

6

Helena   VIRKUS

Arabe

EST

29.74

6

7

Ksenia   KONANYHHINA

Pääsu

EST

28.04

7

8

Alissa   AGEROVA

Oiler

EST

25.90

8

9

Ethel   ENNIKO

Tartu

EST

25.39

9

10

Gerli KÄGI

Hõbeu

EST

24.43

10

11

Monika   Marion SÖÖT

TIK

EST

23.05

11

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Basic Novice B tüdrukud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Jelena   GROMOVA

EST

Technical   Controller

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Technical   Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

Assistant   Technical Specialist

Mrs.   Kristel OJASAAR

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Sofia   VOSTRIKOVA

EST

Judge No.2

Ms. Jelena   GROMOVA

EST

Judge No.3

Ms. Piret   VALAMAA

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms.   Anna-Liisa TALTS

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Basic Novice B tüdrukud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

PE

IN

Deduction
  -

StN.

1

Alicia   TSINGISSER

Anna

EST

42.08

23.37

 

18.71

3.58

3.67

3.75

0.00

#3

2

Laura   Britt JÄRVSOO

Arabe

EST

33.13

17.70

 

16.43

3.08

3.25

3.33

1.00

#7

3

Anna   MASLOVA

Pääsu

EST

33.07

17.77

 

15.30

3.00

3.08

2.92

0.00

#2

4

Helene   Adele RINNE

Casca

EST

30.76

15.17

 

15.59

2.92

3.00

3.25

0.00

#11

5

Heli   TAMMEMÄGI

TIK

EST

30.59

16.00

 

15.59

3.17

2.92

3.08

1.00

#9

6

Helena   VIRKUS

Arabe

EST

29.74

14.44

 

15.30

2.83

3.00

3.17

0.00

#4

7

Ksenia   KONANYHHINA

Pääsu

EST

28.04

13.73

 

15.31

2.92

2.92

3.17

1.00

#1

8

Alissa   AGEROVA

Oiler

EST

25.90

11.74

 

15.16

3.00

3.00

2.92

1.00

#8

9

Ethel   ENNIKO

Tartu

EST

25.39

14.50

 

13.89

2.92

2.67

2.58

3.00

#5

10

Gerli KÄGI

Hõbeu

EST

24.43

11.67

 

13.76

2.75

2.67

2.67

1.00

#10

11

Monika   Marion SÖÖT

TIK

EST

23.05

11.00

 

12.05

2.42

2.25

2.42

0.00

#6

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

PE

Performance/Execution

IN

Interpretation

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn