Õnnitleme!
Täna, 14. mai
Anastassia Trohleva
Gioia Pucci
Mariin Sarap
Mariin Sarap
EUL koondiste liikmed ja kandidaadid 19.03.2021 seisuga
19.03.2021

Kultuuriministeeriumi ning Eesti Uisuliidu poolt kinnitatud EUL koondiste liikmed ja kandidaadid 19.03.2021 seisuga

ILUUISUTAMINE

Seenioride koondis ja kandidaadid

  NAISED      
Eva-Lotta Kiibus  17.01.2003  IK Anna Levandi   asendab 20.04-01.05 Darja Netjaga    
2 Gerli Liinamäe  21.03.1995  UK Gliss  
3 Kristina Škuleta-Gromova  15.09.2000  UK Est Ice Club  
4 Niina Petrõkina  14.08.2004  IK Cascade  
5 Nataly Langerbaur  01.08.2004  IK Oiler  
  MEHED      
1 Aleksandr Selevko  23.05.2001  IK Kristalluisk  asendab -09.05 Diana Erport
2 Mihhail Selevko  20.11.2002  IK Kristalluisk  

 

Juunioride koondis ja kandidaadid

   NAISED      
 Amalia Zelenjak  01.11.2006  IK Anna Levandi  
2  Sandra-Liisa Jermonok      15.09.2006  UK Gliss  
3  Jekaterina Rudneva  27.06.2003  IK Oiler  asendab Jelizaveta Rudneva
4  Karoliine Raudsepp  22.01.2004  IK Staar  
5  Polina Jurtšenko  10.08.2006  IK Anna Levandi   
6  Marianne Must  28.03.2006  IK Kristalluisk  
7  Elisaveta Davydova  27.06.2005  IK Anna Levandi  
8  Martaliis Kuslap  06.08.2005  IK Kristalluisk  
9  Anna Žuravljov  16.11.2007  IK Oiler  asendab Heidy Mari Ainjärv
   MEHED      
1  Arlet Levandi  28.11.2005  IK Anna Levandi  asendab 02.-12.04 Darja Netjaga       
2  Jegor Martšenko  08.01.2006  IK Kristalluisk  asendab -05.05 Arina Beljajeva
3  Vladimir Taganov  08.01.2005  IK Anna Levandi  
   JÄÄTANTS      
1  Tatjana Bunina  24.09.2004  IK Jääkild  
2  Ivan Kuznetsov  11.05.2004  IK Jääkild  

 

Noorte koondis ja kandidaadid

   NAISED      
1  Marie-Eliise Kaljuvere       07.03.2009  UK Gliss                                                          
2  Valeria Pruttsenko  09.11.2007  IK Staar  
3  Elina Goidina  07.05.2010  IK Anna Levandi   
4  Marta-Helena Prangel  29.04.2009  UK Gliss  
5  Emelie-Louise Rinne  07.07.2008  UK Gliss  
6  Katarina Kalme  05.05.2008  IK Oiler  
7  Elizabeth Nõu  06.10.2009  IK Cascade  
8  Helina Kull  24.02.2008  IK Tartu  
9  Mia Liisu Krumins  17.10.2009  IK Cascade  
10  Gerda Smorodina  21.01.2008  IK Arabesk  
   MEHED      
1  Vladislav Churakov  19.09.2009  IK Kristalluisk  
   JÄÄTANTS      
1  Aleksandra Šmukerova  24.10.2007  IK Jääkild  
2  Aleksandr Nikolajev  12.05.2004  IK Jääkild  
3  Angela Chuvilyaeva  19.11.2009  IK Jääkild  
 Miron Korjagin  23.04.2006  IK Jääkild  

 

KIIRUISUTAMINE

 Joonas Valge  01.09.2000  Tallinna Kiiruisuklubi
2  Kristiine Kalev  12.06.1999  Tallinna Kiiruisuklubi
3  Tuuli Vaher  11.12.1998  Tallinna Kiiruisuklubi
4  Steffen Soha  29.08.2005  Tallinna Kiiruisuklubi
5  Victoria Pagar  02.01.2009  Tallinna Kiiruisuklubi
6  Lisandra Tarmet                20.03.2009  Tallinna Kiiruisuklubi
7  Saskia Kütt  01.04.2008  Tallinna Kiiruisuklubi
Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn