Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Advanced Novice

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

2

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Advanced Novice

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

PDK

P2

FD

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

62.14

1

1

1

2

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

58.41

2

2

2

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Advanced Novice - Kohustuslik tants (With Keypoints) 1

Kilian

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristiina KIUDMAA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Kristina SAVENKOVA

EST

Judge No.2

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Karmen KULL

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Advanced Novice - Kohustuslik tants (With Keypoints) 1

Kilian

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TI

PF

IN

Deduction
-

StN.

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

9.45

8.71

 

10.19

4.08

4.00

4.17

4.08

0.00

#1

2

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

8.67

7.90

 

9.44

3.75

3.67

3.92

3.83

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Advanced Novice - Kohustuslik tants (With Keypoints) 2

Blues

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristiina KIUDMAA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Kristina SAVENKOVA

EST

Judge No.2

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Karmen KULL

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Advanced Novice - Kohustuslik tants (With Keypoints) 2

Blues

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TI

PF

IN

Deduction
-

StN.

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

10.50

10.47

 

10.53

4.33

4.08

4.25

4.17

0.00

#2

2

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

9.17

8.73

 

9.61

3.92

3.67

4.00

3.83

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Advanced Novice - Vabatants

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristiina KIUDMAA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Kristina SAVENKOVA

EST

Judge No.2

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Karmen KULL

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Advanced Novice - Vabatants

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
-

StN.

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

42.19

21.20

 

20.99

4.42

4.42

4.50

4.67

4.33

0.00

#2

2

Katerina BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

40.57

20.90

 

19.67

4.17

4.00

4.25

4.33

4.17

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn