Õnnitleme!
27. juuli
Jessenia Tsenkman

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Advanced Novice

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Jessenia TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Skyda

EST

2

Maria VOLTSHKOVA / Marko KARPATS

Skyda

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Advanced Novice

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

PDK

P2

FD

1

Jessenia TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Skyda

EST

68.63

1

1

1

2

Maria VOLTSHKOVA / Marko KARPATS

Skyda

EST

51.25

2

2

2

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Advanced Novice - Pattern Dance (With Keypoints) 1

Rocker Foxtrot

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Ere LUSTI

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristina KIUDMA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Larissa SHULJATEVA

EST

Judge No.2

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

Judge No.3

Ms. Ere LUSTI

EST

Judge No.4

Mr. Peeter LAUR

EST

Judge No.5

Ms. Heidi RAND

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Advanced Novice - Pattern Dance (With Keypoints) 1

Rocker Foxtrot

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TI

PF

IN

Deduction
-

StN.

1

Jessenia TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Skyda

EST

12.11

12.83

 

11.38

4.25

3.83

4.17

4.00

0.00

#1

2

Maria VOLTSHKOVA / Marko KARPATS

Skyda

EST

8.12

6.67

 

9.57

3.50

3.25

3.50

3.42

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Advanced Novice - Pattern Dance (With Keypoints) 2

Starlight Waltz

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Ere LUSTI

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristina KIUDMA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Larissa SHULJATEVA

EST

Judge No.2

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

Judge No.3

Ms. Ere LUSTI

EST

Judge No.4

Mr. Peeter LAUR

EST

Judge No.5

Ms. Heidi RAND

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Advanced Novice - Pattern Dance (With Keypoints) 2

Starlight Waltz

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TI

PF

IN

Deduction
-

StN.

1

Jessenia TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Skyda

EST

11.38

10.90

 

11.85

4.33

4.08

4.25

4.25

0.00

#2

2

Maria VOLTSHKOVA / Marko KARPATS

Skyda

EST

8.00

6.43

 

9.56

3.50

3.33

3.42

3.42

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Advanced Novice - Free Dance

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Ere LUSTI

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristina KIUDMA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Larissa SHULJATEVA

EST

Judge No.2

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

Judge No.3

Ms. Ere LUSTI

EST

Judge No.4

Mr. Peeter LAUR

EST

Judge No.5

Ms. Heidi RAND

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Advanced Novice - Free Dance

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
-

StN.

1

Jessenia TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Skyda

EST

45.14

22.56

 

22.58

4.50

4.33

4.58

4.67

4.50

0.00

#2

2

Maria VOLTSHKOVA / Marko KARPATS

Skyda

EST

35.13

16.97

 

18.16

3.75

3.50

3.58

3.75

3.58

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Regati puiestee 1/3/5, 11911, Tallinn