Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Advanced Novice

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Katerina   BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

2

Viktoria   SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Advanced Novice

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

PDK

P2

FD

1

Viktoria   SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

58.29

1

1

1

2

Katerina   BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

53.24

2

2

2

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Advanced Novice -   Kohustuslik tants 1 (With Keypoints)

Rocker Foxtrot

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical   Controller

Mr. Sergei   SÕTSOV

EST

Technical   Specialist

Mr.   Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Ere   LUSTI

EST

Judge No.2

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki   NIINELAID

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Karmen   KULL

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Advanced Novice -   Kohustuslik tants 1 (With Keypoints)

Rocker Foxtrot

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TI

PF

IN

Deduction
  -

StN.

1

Viktoria   SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

9.57

8.87

 

10.26

4.17

4.00

4.17

4.08

0.00

#2

2

Katerina   BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

8.65

8.17

 

9.12

3.75

3.50

3.67

3.67

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Advanced Novice -   Kohustuslik tants 2 (With Keypoints)

Starlight Waltz

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical   Controller

Mr. Sergei   SÕTSOV

EST

Technical   Specialist

Mr.   Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Ere   LUSTI

EST

Judge No.2

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki   NIINELAID

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Karmen   KULL

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Advanced Novice -   Kohustuslik tants 2 (With Keypoints)

Starlight Waltz

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TI

PF

IN

Deduction
  -

StN.

1

Viktoria   SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

9.25

8.30

 

10.19

4.08

4.00

4.17

4.08

0.00

#1

2

Katerina   BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

8.02

7.40

 

8.63

3.58

3.25

3.50

3.50

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Advanced Novice -   Vabatants

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical   Controller

Mr. Sergei   SÕTSOV

EST

Technical   Specialist

Mr.   Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Ere   LUSTI

EST

Judge No.2

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki   NIINELAID

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Karmen   KULL

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Advanced Novice -   Vabatants

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
  -

StN.

1

Viktoria   SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

39.47

19.87

 

19.60

4.17

3.92

4.25

4.17

4.33

0.00

#2

2

Katerina   BUNINA / Andrei SOKOLOV

Jääki

EST

36.57

19.17

 

17.40

3.67

3.50

3.75

3.83

3.75

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions/Linking   Footwork/Movements

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn