Õnnitleme!
Täna, 19. juuni
Marina Elias

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Basic Novice

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Tatjana BUNINA / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

2

Maria Kiara JOHANSON / Hans Kristjan ALLABERT

Tartu

EST

3

Grete KANN / Matvei BALÕTSEV

Tartu

EST

4

Darja NETJAGA / Kevin OJALA

Talve

EST

5

Iris PETERSEN / SiimJoosep JALAST

Tartu

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Basic Novice - Pattern Dance (Without Keypoints) 1

Fourteenstep

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TI

PF

IN

Deduction
-

StN.

1

Tatjana BUNINA / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

13.28

16.10

 

10.45

3.67

3.67

3.83

3.75

0.00

#1

2

Darja NETJAGA / Kevin OJALA

Talve

EST

12.26

14.90

 

9.62

3.42

3.42

3.50

3.42

0.00

#5

3

Maria Kiara JOHANSON / Hans Kristjan ALLABERT

Tartu

EST

8.85

11.33

 

6.37

2.25

2.17

2.42

2.25

0.00

#4

4

Iris PETERSEN / SiimJoosep JALAST

Tartu

EST

8.67

11.50

 

5.84

2.17

2.08

2.17

1.92

0.00

#3

5

Grete KANN / Matvei BALÕTSEV

Tartu

EST

6.94

8.87

 

5.01

1.83

1.67

1.83

1.83

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Basic Novice - Pattern Dance (Without Keypoints) 2

European Waltz

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Ere LUSTI

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristina KIUDMA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Larissa SHULJATEVA

EST

Judge No.2

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

Judge No.3

Ms. Ere LUSTI

EST

Judge No.4

Mr. Peeter LAUR

EST

Judge No.5

Ms. Heidi RAND

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Basic Novice - Pattern Dance (Without Keypoints) 2

European Waltz

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TI

PF

IN

Deduction
-

StN.

1

Tatjana BUNINA / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

13.14

15.60

 

10.67

3.83

3.67

3.92

3.83

0.00

#4

2

Darja NETJAGA / Kevin OJALA

Talve

EST

12.10

14.87

 

9.33

3.42

3.17

3.33

3.42

0.00

#3

3

Maria Kiara JOHANSON / Hans Kristjan ALLABERT

Tartu

EST

8.56

11.27

 

5.84

2.25

1.92

2.17

2.00

0.00

#2

4

Grete KANN / Matvei BALÕTSEV

Tartu

EST

8.32

10.80

 

5.84

2.08

2.00

2.17

2.08

0.00

#5

5

Iris PETERSEN / SiimJoosep JALAST

Tartu

EST

6.77

8.40

 

5.13

1.92

1.67

1.83

1.92

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Basic Novice - Free Dance

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Ere LUSTI

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristina KIUDMA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Larissa SHULJATEVA

EST

Judge No.2

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

Judge No.3

Ms. Ere LUSTI

EST

Judge No.4

Mr. Peeter LAUR

EST

Judge No.5

Ms. Heidi RAND

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Basic Novice - Free Dance

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
-

StN.

1

Tatjana BUNINA / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

33.37

12.70

 

20.67

4.08

3.92

4.25

4.17

4.25

0.00

#5

2

Darja NETJAGA / Kevin OJALA

Talve

EST

26.31

9.57

 

17.74

3.67

3.33

3.58

3.58

3.58

1.00

#4

3

Maria Kiara JOHANSON / Hans Kristjan ALLABERT

Tartu

EST

23.62

10.86

 

12.76

2.67

2.42

2.67

2.50

2.50

0.00

#3

4

Grete KANN / Matvei BALÕTSEV

Tartu

EST

22.03

10.70

 

11.33

2.33

2.08

2.42

2.25

2.25

0.00

#1

5

Iris PETERSEN / SiimJoosep JALAST

Tartu

EST

21.09

9.67

 

11.42

2.42

2.33

2.25

2.25

2.17

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Regati puiestee 1/3/5, 11911, Tallinn