Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Basic Novice

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Jessenia   TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Anna

EST

2

Maria   VOLTSHKOVA / Mark JAROVOJ

Anna

EST

3

Tatjana   BUNINA / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Basic Novice

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

PDK

P2

FD

1

Maria   VOLTSHKOVA / Mark JAROVOJ

Anna

EST

43.29

1

2

1

2

Jessenia   TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Anna

EST

41.03

2

1

2

3

Tatjana   BUNINA / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

25.83

3

3

3

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Basic Novice -   Kohustuslik tants 1 (With Keypoints)

Foxtrot

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical   Controller

Mr. Sergei   SÕTSOV

EST

Technical   Specialist

Mr.   Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Ere   LUSTI

EST

Judge No.2

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki   NIINELAID

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Karmen   KULL

EST

Replay Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Basic Novice -   Kohustuslik tants 1 (With Keypoints)

Foxtrot

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TI

PF

IN

Deduction
  -

StN.

1

Maria VOLTSHKOVA   / Mark JAROVOJ

Anna

EST

8.20

8.30

 

8.09

3.25

3.08

3.33

3.33

0.00

#3

2

Jessenia   TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Anna

EST

6.87

6.83

 

6.90

2.83

2.58

2.83

2.83

0.00

#1

3

Tatjana BUNINA   / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

4.45

4.20

 

4.69

1.92

1.67

2.00

2.00

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Basic Novice -   Kohustuslik tants 2 (With Keypoints)

American Waltz

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical   Controller

Mr. Sergei   SÕTSOV

EST

Technical   Specialist

Mr.   Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Ere   LUSTI

EST

Judge No.2

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki   NIINELAID

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Karmen   KULL

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

 

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TI

PF

IN

Deduction
  -

StN.

1

Jessenia   TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Anna

EST

8.84

10.06

 

7.61

2.92

3.00

3.08

3.25

0.00

#3

2

Maria   VOLTSHKOVA / Mark JAROVOJ

Anna

EST

8.16

8.40

 

7.91

3.25

3.00

3.17

3.25

0.00

#2

3

Tatjana BUNINA   / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

4.76

4.80

 

4.71

1.92

1.75

2.00

1.92

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TI

Timing

PF

Performance

IN

Interpretation

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Basic Novice - Vabatants

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical   Controller

Mr. Sergei   SÕTSOV

EST

Technical   Specialist

Mr.   Kristjan RAND

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Ere   LUSTI

EST

Judge No.2

Mrs.   Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki   NIINELAID

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms. Karmen   KULL

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Jäätants Basic Novice - Vabatants

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
  -

StN.

1

Maria   VOLTSHKOVA / Mark JAROVOJ

Anna

EST

26.93

10.50

 

16.43

3.42

3.42

3.58

3.50

3.58

0.00

#2

2

Jessenia   TSENKMAN / Marko Jevgeni GAIDAJENKO

Anna

EST

25.32

10.83

 

14.49

3.08

2.92

3.17

3.17

3.08

0.00

#3

3

Tatjana   BUNINA / Ivan KUZNETSOV

Jääki

EST

16.62

7.23

 

9.39

2.00

1.83

2.08

2.00

2.08

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions/Linking   Footwork/Movements

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn