Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Juuniorid

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Marina ELIAS / Denis KORELINE

Jääki

EST

2

Ksenia SHEVTCHENKO / German FROLOV

Jääki

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Juuniorid

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SD

FD

1

Marina ELIAS / Denis KORELINE

Jääki

EST

101.64

1

1

2

Ksenia SHEVTCHENKO / German FROLOV

Jääki

EST

76.30

2

2

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Juuniorid - Lühitants

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristiina KIUDMAA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Kristina SAVENKOVA

EST

Judge No.2

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Karmen KULL

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Juuniorid - Lühitants

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
-

StN.

1

Marina ELIAS / Denis KORELINE

Jääki

EST

37.66

20.00

 

17.66

4.33

4.33

4.42

4.58

4.42

0.00

#1

2

Ksenia SHEVTCHENKO / German FROLOV

Jääki

EST

29.60

16.16

 

13.44

3.25

3.25

3.50

3.58

3.25

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Juuniorid - Vabatants

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristiina KIUDMAA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Kristina SAVENKOVA

EST

Judge No.2

Ms. Larissa SHULJATJEVA

EST

Judge No.3

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Karmen KULL

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Jäätants Juuniorid - Vabatants

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
-

StN.

1

Marina ELIAS / Denis KORELINE

Jääki

EST

63.98

36.22

 

27.76

4.50

4.50

4.83

4.75

4.67

0.00

#2

2

Ksenia SHEVTCHENKO / German FROLOV

Jääki

EST

46.70

25.50

 

21.20

3.50

3.42

3.75

3.58

3.50

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn