Õnnitleme!
Täna, 19. juuni
Marina Elias

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Juuniorid

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Katerina BUNINA / German FROLOV

Jääki

EST

2

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Juuniorid

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SD

FD

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

115.96

1

1

2

Katerina BUNINA / German FROLOV

Jääki

EST

109.00

2

2

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Juuniorid - Lühitants

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Ere LUSTI

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristina KIUDMA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Larissa SHULJATEVA

EST

Judge No.2

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

Judge No.3

Ms. Ere LUSTI

EST

Judge No.4

Mr. Peeter LAUR

EST

Judge No.5

Ms. Heidi RAND

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Juuniorid - Lühitants

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
-

StN.

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

45.22

24.70

 

20.52

5.08

5.00

5.08

5.33

5.17

0.00

#1

2

Katerina BUNINA / German FROLOV

Jääki

EST

43.97

25.57

 

18.40

4.58

4.42

4.58

4.75

4.67

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Juuniorid - Vabatants

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Ms. Ere LUSTI

EST

Technical Specialist

Mr. Kristjan RAND

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Kristina KIUDMA

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Larissa SHULJATEVA

EST

Judge No.2

Ms. Ainiki NIINELAID

EST

Judge No.3

Ms. Ere LUSTI

EST

Judge No.4

Mr. Peeter LAUR

EST

Judge No.5

Ms. Heidi RAND

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Jäätants Juuniorid - Vabatants

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CC

IT

Deduction
-

StN.

1

Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV

Jääki

EST

70.74

37.24

 

33.50

5.50

5.58

5.67

5.50

5.67

0.00

#2

2

Katerina BUNINA / German FROLOV

Jääki

EST

65.03

34.83

 

30.20

4.92

4.92

5.08

5.17

5.08

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CC

Composition/Choreography

IT

Interpretation/Timing

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Regati puiestee 1/3/5, 11911, Tallinn