Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid neiud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Alesja DOBOROVITH

Arabe

EST

2

Elizaveta DOROZON

Solo

EST

3

Kristina-Lolita FOKINA

Krist

EST

4

Natalja GORDEEVA

Arabe

EST

5

Erna-Anna HUSKO

Gliss

EST

6

Maria KISSELJOVA

Gliss

EST

7

Sindra KRIISA

Tartu

EST

8

Eike LANGERBAUR

Anna

EST

9

Gerli LIINAMÄE

Gliss

EST

10

Laura Grete LUIDE

Arabe

EST

11

Johanna MÄGIN

TIK

EST

12

Jana OSSIPOVA

Anna

EST

13

Dzoana PAJUS

Hõbeu

EST

14

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

15

Marii SELBERG

TIK

EST

16

Jelizaveta SHMELJOVA

Arabe

EST

17

Karina SHTORK

Krist

EST

18

Viktoria TITOVA

Arabe

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid neiud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Gerli LIINAMÄE

Gliss

EST

128.21

1

1

2

Sindra KRIISA

Tartu

EST

106.60

2

2

3

Eike LANGERBAUR

Anna

EST

101.24

4

3

4

Natalja GORDEEVA

Arabe

EST

96.32

3

6

5

Erna-Anna HUSKO

Gliss

EST

94.83

5

5

6

Viktoria TITOVA

Arabe

EST

91.61

10

4

7

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

89.30

6

7

8

Maria KISSELJOVA

Gliss

EST

81.69

11

8

9

Laura Grete LUIDE

Arabe

EST

81.60

8

9

10

Jelizaveta SHMELJOVA

Arabe

EST

78.90

13

10

11

Jana OSSIPOVA

Anna

EST

77.49

12

11

12

Alesja DOBOROVITH

Arabe

EST

77.11

9

12

13

Karina SHTORK

Krist

EST

74.36

15

13

14

Kristina-Lolita FOKINA

Krist

EST

73.45

7

16

15

Elizaveta DOROZON

Solo

EST

68.91

14

17

16

Dzoana PAJUS

Hõbeu

EST

68.69

16

15

17

Johanna MÄGIN

TIK

EST

66.58

17

14

18

Marii SELBERG

TIK

EST

51.01

18

18

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid neiud - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Andrei BROVENKO

LAT

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

Judge No.2

Mrs. Zanna KULIK

EST

Judge No.3

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid neiud - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Gerli LIINAMÄE

Gliss

EST

44.74

24.00

 

20.74

5.17

4.92

5.25

5.25

5.33

0.00

#12

2

Sindra KRIISA

Tartu

EST

38.38

20.58

 

18.80

4.75

4.50

4.75

4.75

4.75

1.00

#14

3

Natalja GORDEEVA

Arabe

EST

37.10

20.18

 

16.92

4.25

4.17

4.33

4.33

4.08

0.00

#6

4

Eike LANGERBAUR

Anna

EST

34.36

17.48

 

17.88

4.75

4.42

4.17

4.58

4.42

1.00

#2

5

Erna-Anna HUSKO

Gliss

EST

33.48

16.88

 

17.60

4.50

4.17

4.50

4.25

4.58

1.00

#16

6

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

33.40

17.40

 

16.00

4.00

3.92

3.83

4.08

4.17

0.00

#8

7

Kristina-Lolita FOKINA

Krist

EST

30.11

14.99

 

15.12

3.83

3.67

3.83

3.83

3.75

0.00

#7

8

Laura Grete LUIDE

Arabe

EST

30.01

15.87

 

15.14

3.75

3.58

3.75

3.92

3.92

1.00

#11

9

Alesja DOBOROVITH

Arabe

EST

29.07

14.67

 

14.40

3.58

3.42

3.75

3.67

3.58

0.00

#18

10

Viktoria TITOVA

Arabe

EST

29.05

13.11

 

16.94

4.42

4.08

4.17

4.25

4.25

1.00

#17

11

Maria KISSELJOVA

Gliss

EST

28.93

14.71

 

15.22

3.92

3.67

3.92

3.75

3.75

1.00

#4

12

Jana OSSIPOVA

Anna

EST

28.30

13.30

 

16.00

4.25

3.83

3.92

4.00

4.00

1.00

#15

13

Jelizaveta SHMELJOVA

Arabe

EST

28.28

14.06

 

15.22

4.00

3.67

3.92

3.75

3.67

1.00

#5

14

Elizaveta DOROZON

Solo

EST

28.20

14.22

 

13.98

3.58

3.33

3.50

3.58

3.50

0.00

#1

15

Karina SHTORK

Krist

EST

27.86

13.20

 

14.66

3.83

3.50

3.58

3.75

3.67

0.00

#10

16

Dzoana PAJUS

Hõbeu

EST

23.80

12.68

 

13.12

3.33

3.08

3.25

3.42

3.33

2.00

#9

17

Johanna MÄGIN

TIK

EST

20.62

8.70

 

12.92

3.17

3.25

3.08

3.33

3.33

1.00

#3

18

Marii SELBERG

TIK

EST

19.39

8.65

 

11.74

2.92

2.67

2.83

3.25

3.00

1.00

#13

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

CH

Choreography

IN

Interpretation

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid neiud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Andrei BROVENKO

LAT

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

Judge No.2

Mrs. Zanna KULIK

EST

Judge No.3

Mrs. Julia SEMJONOVA

EST

Judge No.4

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid neiud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Gerli LIINAMÄE

Gliss

EST

83.47

40.47

 

43.00

5.50

5.06

5.44

5.44

5.44

0.00

#14

2

Sindra KRIISA

Tartu

EST

68.22

30.81

 

37.41

4.75

4.38

4.69

4.75

4.81

0.00

#13

3

Eike LANGERBAUR

Anna

EST

66.88

31.05

 

37.83

4.88

4.63

4.63

4.81

4.69

2.00

#17

4

Viktoria TITOVA

Arabe

EST

62.56

30.15

 

34.41

4.56

4.00

4.25

4.31

4.38

2.00

#9

5

Erna-Anna HUSKO

Gliss

EST

61.35

27.24

 

36.11

4.63

4.25

4.50

4.69

4.50

2.00

#15

6

Natalja GORDEEVA

Arabe

EST

59.22

26.71

 

33.51

4.25

4.06

4.19

4.31

4.13

1.00

#18

7

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

55.90

24.49

 

32.41

4.06

4.00

4.13

4.06

4.00

1.00

#16

8

Maria KISSELJOVA

Gliss

EST

52.76

23.25

 

29.51

3.88

3.56

3.50

3.81

3.69

0.00

#12

9

Laura Grete LUIDE

Arabe

EST

51.59

22.28

 

30.31

3.75

3.56

3.81

3.88

3.94

1.00

#11

10

Jelizaveta SHMELJOVA

Arabe

EST

50.62

21.71

 

28.91

3.88

3.44

3.50

3.69

3.56

0.00

#4

11

Jana OSSIPOVA

Anna

EST

49.19

21.09

 

30.10

4.06

3.56

3.56

3.81

3.81

2.00

#8

12

Alesja DOBOROVITH

Arabe

EST

48.04

22.32

 

27.72

3.69

3.38

3.31

3.56

3.38

2.00

#7

13

Karina SHTORK

Krist

EST

46.50

22.59

 

26.91

3.56

3.19

3.25

3.44

3.38

3.00

#3

14

Johanna MÄGIN

TIK

EST

45.96

19.04

 

26.92

3.31

3.25

3.38

3.38

3.50

0.00

#5

15

Dzoana PAJUS

Hõbeu

EST

44.89

21.37

 

24.52

3.25

2.88

3.06

3.00

3.13

1.00

#2

16

Kristina-Lolita FOKINA

Krist

EST

43.34

17.42

 

27.92

3.56

3.44

3.38

3.63

3.44

2.00

#10

17

Elizaveta DOROZON

Solo

EST

40.71

19.11

 

24.60

3.44

3.00

2.94

3.06

2.94

3.00

#6

18

Marii SELBERG

TIK

EST

31.62

11.91

 

19.71

2.56

2.19

2.44

2.63

2.50

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

CH

Choreography

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn