Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid neiud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Alissa AGEROVA

Oiler

EST

2

Natalja GORDEJEVA

Arabe

EST

3

Erna Anna HUSKO

Gliss

EST

4

Maria KISSELJOVA

Gliss

EST

5

Sindra KRIISA

Tartu

EST

6

Eike LANGERBAUR

Anna

EST

7

Gerli LIINAMÄE

Gliss

EST

8

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

9

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

10

Diana REINSALU

Gliss

EST

11

Kristina SKULETA GROMOVA

Krist

EST

12

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

13

Alicia TSINGISSER

Anna

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid neiud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Gerli LIINAMÄE

Gliss

EST

117.21

1

1

2

Eike LANGERBAUR

Anna

EST

115.53

2

3

3

Diana REINSALU

Gliss

EST

112.49

4

2

4

Erna Anna HUSKO

Gliss

EST

105.98

5

5

5

Sindra KRIISA

Tartu

EST

104.38

3

10

6

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

103.16

9

4

7

Kristina SKULETA GROMOVA

Krist

EST

100.71

11

7

8

Maria KISSELJOVA

Gliss

EST

100.01

7

8

9

Natalja GORDEJEVA

Arabe

EST

99.97

6

9

10

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

98.00

13

6

11

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

97.16

8

11

12

Alicia TSINGISSER

Anna

EST

83.85

10

12

13

Alissa AGEROVA

Oiler

EST

82.40

12

13

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid neiud - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mr. Nikolai SALNIKOV

EST

Technical Controller

Ms. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Margus HERNITS

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Mare VANATOA

EST

Judge No.2

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.3

Mr. Nikolai SALNIKOV

EST

Judge No.4

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.5

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid neiud - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Gerli LIINAMÄE

Gliss

EST

42.56

20.96

 

21.60

5.58

5.17

5.50

5.42

5.33

0.00

#2

2

Eike LANGERBAUR

Anna

EST

42.02

23.20

 

18.82

4.92

4.50

4.67

4.67

4.75

0.00

#10

3

Sindra KRIISA

Tartu

EST

41.65

22.57

 

19.08

4.75

4.42

4.75

4.92

5.00

0.00

#5

4

Diana REINSALU

Gliss

EST

38.56

21.16

 

17.40

4.33

4.25

4.42

4.42

4.33

0.00

#9

5

Erna Anna HUSKO

Gliss

EST

37.13

19.01

 

18.12

4.58

4.33

4.58

4.50

4.67

0.00

#7

6

Natalja GORDEJEVA

Arabe

EST

36.96

19.50

 

17.46

4.50

4.08

4.50

4.50

4.25

0.00

#8

7

Maria KISSELJOVA

Gliss

EST

36.23

19.11

 

17.12

4.42

4.08

4.33

4.33

4.25

0.00

#6

8

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

36.00

19.20

 

16.80

4.08

4.00

4.25

4.50

4.17

0.00

#13

9

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

33.66

16.86

 

17.80

4.50

4.25

4.42

4.50

4.58

1.00

#11

10

Alicia TSINGISSER

Anna

EST

32.93

14.45

 

18.48

4.67

4.50

4.67

4.67

4.58

0.00

#12

11

Kristina SKULETA GROMOVA

Krist

EST

32.71

16.53

 

17.18

4.33

4.08

4.25

4.33

4.50

1.00

#3

12

Alissa AGEROVA

Oiler

EST

32.24

18.50

 

13.74

3.50

3.42

3.33

3.50

3.42

0.00

#1

13

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

29.51

15.77

 

14.74

3.83

3.58

3.67

3.67

3.67

1.00

#4

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CH

Choreography/Composition

IN

Interpretation

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid neiud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mr. Nikolai SALNIKOV

EST

Technical Controller

Ms. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Margus HERNITS

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Mare VANATOA

EST

Judge No.2

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.3

Mr. Nikolai SALNIKOV

EST

Judge No.4

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.5

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid neiud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Gerli LIINAMÄE

Gliss

EST

74.65

36.18

 

41.47

5.42

5.00

5.08

5.17

5.25

3.00

#10

2

Diana REINSALU

Gliss

EST

73.93

38.46

 

35.47

4.42

4.25

4.50

4.58

4.42

0.00

#9

3

Eike LANGERBAUR

Anna

EST

73.51

35.91

 

37.60

4.92

4.50

4.75

4.58

4.75

0.00

#11

4

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

69.50

34.29

 

35.21

4.50

4.17

4.42

4.50

4.42

0.00

#6

5

Erna Anna HUSKO

Gliss

EST

68.85

31.52

 

37.33

4.58

4.50

4.67

4.75

4.83

0.00

#12

6

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

68.49

36.09

 

32.40

4.08

3.75

4.08

4.17

4.17

0.00

#4

7

Kristina SKULETA GROMOVA

Krist

EST

68.00

35.41

 

33.59

4.33

4.08

4.25

4.25

4.08

1.00

#2

8

Maria KISSELJOVA

Gliss

EST

63.78

31.38

 

32.40

4.33

3.75

4.08

4.17

3.92

0.00

#8

9

Natalja GORDEJEVA

Arabe

EST

63.01

30.28

 

33.73

4.25

4.08

4.25

4.25

4.25

1.00

#5

10

Sindra KRIISA

Tartu

EST

62.73

26.27

 

37.46

4.58

4.42

4.75

4.83

4.83

1.00

#13

11

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

61.16

30.49

 

32.67

4.17

4.00

4.00

4.17

4.08

2.00

#7

12

Alicia TSINGISSER

Anna

EST

50.92

20.12

 

32.80

4.33

3.83

4.00

4.17

4.17

2.00

#1

13

Alissa AGEROVA

Oiler

EST

50.16

23.43

 

27.73

3.58

3.33

3.42

3.58

3.42

1.00

#3

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CH

Choreography/Composition

IN

Interpretation

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn