Õnnitleme!
Täna, 19. juuni
Marina Elias

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid neiud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Anita BAUER

TIK

EST

2

Darja FJODOROVA

Anna

EST

3

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

4

Laura Britt JÄRVSOO

Gliss

EST

5

Thyle KELDER

Talve

EST

6

Calista KRASS

Arabe

EST

7

Elizaveta LEONOVA

Anna

EST

8

Linda LUKAS

Tartu

EST

9

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

10

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

11

Diana REINSALU

Gliss

EST

12

Kristina SKULETA-GROMOVA

Krist

EST

13

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

14

Alicia TSINGISSER

Arabe

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid neiud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Kristina SKULETA-GROMOVA

Krist

EST

128.85

3

1

2

Elizaveta LEONOVA

Anna

EST

123.52

1

2

3

Calista KRASS

Arabe

EST

110.83

6

3

4

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

109.43

2

5

5

Diana REINSALU

Gliss

EST

108.34

4

4

6

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

102.76

5

8

7

Darja FJODOROVA

Anna

EST

102.31

7

6

8

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

95.00

12

7

9

Laura Britt JÄRVSOO

Gliss

EST

92.63

10

9

10

Alicia TSINGISSER

Arabe

EST

88.90

8

13

11

Thyle KELDER

Talve

EST

88.84

9

10

12

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

87.01

11

12

13

Anita BAUER

TIK

EST

83.46

13

11

14

Linda LUKAS

Tartu

EST

73.48

14

14

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid neiud - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Margus HERNITS

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Ms. Oksana VUORELA

EST

Judge No.5

Ms Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid neiud - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Elizaveta LEONOVA

Anna

EST

44.40

23.80

 

20.60

5.33

4.92

5.08

5.25

5.17

0.00

#14

2

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

43.26

24.64

 

18.62

4.67

4.42

4.67

4.75

4.75

0.00

#13

3

Kristina SKULETA-GROMOVA

Krist

EST

42.83

23.37

 

20.46

5.25

4.83

5.17

5.25

5.08

1.00

#1

4

Diana REINSALU

Gliss

EST

40.80

23.80

 

17.00

4.25

4.08

4.42

4.17

4.33

0.00

#8

5

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

38.87

21.39

 

17.48

4.50

4.17

4.42

4.42

4.33

0.00

#6

6

Calista KRASS

Arabe

EST

36.66

20.38

 

18.28

4.67

4.33

4.67

4.50

4.67

2.00

#9

7

Darja FJODOROVA

Anna

EST

36.55

19.47

 

17.08

4.33

3.92

4.42

4.42

4.25

0.00

#5

8

Alicia TSINGISSER

Arabe

EST

35.52

17.90

 

18.62

4.75

4.42

4.75

4.67

4.67

1.00

#10

9

Thyle KELDER

Talve

EST

33.87

17.33

 

16.54

4.25

4.00

4.25

4.17

4.00

0.00

#11

10

Laura Britt JÄRVSOO

Gliss

EST

33.30

17.62

 

16.68

4.17

4.00

4.17

4.25

4.25

1.00

#12

11

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

32.15

16.73

 

15.42

3.92

3.67

3.92

3.92

3.83

0.00

#2

12

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

30.96

15.18

 

16.78

4.25

4.00

4.33

4.33

4.08

1.00

#7

13

Anita BAUER

TIK

EST

28.58

14.66

 

14.92

3.83

3.58

3.50

3.83

3.92

1.00

#3

14

Linda LUKAS

Tartu

EST

26.92

14.12

 

13.80

3.75

3.33

3.42

3.50

3.25

1.00

#4

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CH

Choreography/Composition

IN

Interpretation

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid neiud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Margus HERNITS

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Ms. Oksana VUORELA

EST

Judge No.5

Ms Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid neiud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Kristina SKULETA-GROMOVA

Krist

EST

86.02

46.49

 

40.53

5.25

4.92

5.08

5.08

5.00

1.00

#12

2

Elizaveta LEONOVA

Anna

EST

79.12

37.79

 

41.33

5.33

4.92

5.08

5.25

5.25

0.00

#14

3

Calista KRASS

Arabe

EST

74.17

36.96

 

37.21

4.67

4.42

4.75

4.67

4.75

0.00

#9

4

Diana REINSALU

Gliss

EST

67.54

33.67

 

33.87

4.25

3.83

4.25

4.42

4.42

0.00

#11

5

Sinikka PAUKKU

Casca

EST

66.17

32.50

 

34.67

4.58

4.08

4.17

4.42

4.42

1.00

#13

6

Darja FJODOROVA

Anna

EST

65.76

31.62

 

34.14

4.42

4.00

4.25

4.42

4.25

0.00

#8

7

Katerina GRISHKUN

Arabe

EST

64.04

30.84

 

33.20

4.25

4.00

4.08

4.17

4.25

0.00

#3

8

Heli TAMMEMÄGI

TIK

EST

63.89

29.02

 

35.87

4.50

4.25

4.67

4.50

4.50

1.00

#10

9

Laura Britt JÄRVSOO

Gliss

EST

59.33

25.99

 

33.34

4.17

3.92

4.08

4.42

4.25

0.00

#5

10

Thyle KELDER

Talve

EST

54.97

23.98

 

31.99

3.83

3.83

4.00

4.08

4.25

1.00

#6

11

Anita BAUER

TIK

EST

54.88

24.75

 

30.13

3.75

3.75

3.75

3.75

3.83

0.00

#2

12

Brita Paula PÕDER

Oiler

EST

54.86

27.33

 

28.53

3.83

3.25

3.50

3.67

3.58

1.00

#4

13

Alicia TSINGISSER

Arabe

EST

53.38

20.38

 

34.00

4.50

4.00

4.00

4.42

4.33

1.00

#7

14

Linda LUKAS

Tartu

EST

46.56

22.16

 

26.40

3.50

3.08

3.25

3.42

3.25

2.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CH

Choreography/Composition

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Regati puiestee 1/3/5, 11911, Tallinn