Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

Klubidevahelised võistkondlikud meistrivõistlused

Juuniorid neiud

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Eike   LANGERBAUR

Anna

EST

2

Laura   Grete LUIDE

Arabe

EST

3

Viktoria   TITOVA

Arabe

EST

4

Dzoana   PAJUS

Hõbeu

EST

5

Pääsu-Liis   KENS

Oiler

EST

6

Johanna   MÄGIN

TIK

EST

7

Triin   MADISSON

Talve

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Juuniorid neiud

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Eike   LANGERBAUR

Anna

EST

103.98

1

1

2

Viktoria   TITOVA

Arabe

EST

93.23

2

2

3

Triin   MADISSON

Talve

EST

79.38

3

4

4

Pääsu-Liis   KENS

Oiler

EST

78.20

5

5

5

Laura   Grete LUIDE

Arabe

EST

77.26

7

3

6

Dzoana   PAJUS

Hõbeu

EST

75.72

4

7

7

Johanna   MÄGIN

TIK

EST

74.68

6

6

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Juuniorid neiud - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Technical   Controller

Mrs. Zanna   KULIK

EST

Technical   Specialist

Mr. Margus   HERNITS

EST

Assistant   Technical Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Jelena   GROMOVA

EST

Judge No.2

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.3

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Mare   VANATOA

EST

Judge No.5

Mrs. Sylvi   KUNINGLIK

EST

 

 

 

Data   Operator

Mrs. Sofia   VOSTRIKOVA

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Juuniorid neiud - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
  -

StN.

1

Eike   LANGERBAUR

Anna

EST

38.64

20.72

 

17.92

4.58

4.33

4.42

4.58

4.50

0.00

#5

2

Viktoria   TITOVA

Arabe

EST

31.81

15.01

 

17.80

4.67

4.33

4.33

4.42

4.50

1.00

#4

3

Triin   MADISSON

Talve

EST

28.06

14.20

 

14.86

3.58

3.58

3.67

3.92

3.83

1.00

#1

4

Dzoana   PAJUS

Hõbeu

EST

28.05

14.25

 

14.80

3.67

3.58

3.67

3.83

3.75

1.00

#3

5

Pääsu-Liis   KENS

Oiler

EST

27.50

13.58

 

14.92

4.00

3.58

3.67

3.83

3.58

1.00

#2

6

Johanna   MÄGIN

TIK

EST

25.98

11.24

 

14.74

3.75

3.50

3.75

3.75

3.67

0.00

#7

7

Laura   Grete LUIDE

Arabe

EST

23.90

11.30

 

14.60

3.75

3.50

3.67

3.75

3.58

2.00

#6

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

CH

Choreography

IN

Interpretation

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Juuniorid neiud - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Technical   Controller

Mrs. Zanna   KULIK

EST

Technical   Specialist

Mr. Margus   HERNITS

EST

Assistant   Technical Specialist

Ms. Karmen   KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Malle   RATAS

EST

Judge No.2

Mrs.   Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.3

Mrs. Kadi   ZVIRIK

EST

Judge No.4

Mrs. Mare   VANATOA

EST

Judge No.5

Mrs. Sylvi   KUNINGLIK

EST

 

 

 

Data   Operator

Ms.   Anna-Liisa TALTS

EST

Replay   Operator

Ms. Ann   Merit TOIGER

EST

 

Klubidevahelised võistkondlikud   meistrivõistlused

Juuniorid neiud - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
  =

TES
  +

 

PCS
  +

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
  -

StN.

1

Eike   LANGERBAUR

Anna

EST

65.34

29.94

 

36.40

4.83

4.50

4.50

4.42

4.50

1.00

#4

2

Viktoria   TITOVA

Arabe

EST

61.42

24.62

 

36.80

5.00

4.50

4.42

4.58

4.50

0.00

#6

3

Laura   Grete LUIDE

Arabe

EST

53.36

22.02

 

31.34

3.92

3.67

4.00

3.92

4.08

0.00

#3

4

Triin   MADISSON

Talve

EST

51.32

22.33

 

29.99

3.75

3.58

3.83

3.75

3.83

1.00

#5

5

Pääsu-Liis   KENS

Oiler

EST

50.70

21.63

 

29.07

4.00

3.50

3.58

3.67

3.42

0.00

#1

6

Johanna   MÄGIN

TIK

EST

48.70

21.17

 

28.53

3.58

3.42

3.42

3.83

3.58

1.00

#2

7

Dzoana   PAJUS

Hõbeu

EST

47.67

20.21

 

29.46

3.67

3.58

3.58

3.83

3.75

2.00

#7

 

Legend

 

TSS

Total   Segment Score

TES

Technical   Element Score

PCS

Program   Component Score

SS

Skating   Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

CH

Choreography

IN

Interpretation

 

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn