Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid noormehed

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Samuel KOPPEL

TIK

EST

2

Maksim PEKKI

Pääsu

EST

3

Mihhail SOKOLOV

Krist

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid noormehed

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Samuel KOPPEL

TIK

EST

123.77

1

1

2

Mihhail SOKOLOV

Krist

EST

87.57

2

2

3

Maksim PEKKI

Pääsu

EST

74.37

3

3

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid noormehed - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Andrei BROVENKO

LAT

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

Judge No.2

Mrs. Zanna KULIK

EST

Judge No.3

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid noormehed - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Samuel KOPPEL

TIK

EST

47.55

24.47

 

23.08

4.75

4.33

4.75

4.50

4.75

0.00

#1

2

Mihhail SOKOLOV

Krist

EST

30.80

11.72

 

19.08

3.58

3.67

3.83

3.92

4.08

0.00

#3

3

Maksim PEKKI

Pääsu

EST

25.83

12.00

 

13.83

2.83

2.75

2.75

2.83

2.67

0.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

CH

Choreography

IN

Interpretation

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid noormehed - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Controller

Mr. Peeter LAUR

EST

Technical Specialist

Mr. Andrei BROVENKO

LAT

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mr. Andrei MALJUTIN

EST

Judge No.2

Mrs. Zanna KULIK

EST

Judge No.3

Mrs. Julia SEMJONOVA

EST

Judge No.4

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

Replay Operator

Ms. Anastassia TROHLEVA

EST

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2013

Juuniorid noormehed - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Samuel KOPPEL

TIK

EST

76.22

36.08

 

42.14

4.69

4.13

4.13

4.06

4.06

2.00

#3

2

Mihhail SOKOLOV

Krist

EST

56.77

20.63

 

36.14

3.50

3.38

3.63

3.75

3.81

0.00

#2

3

Maksim PEKKI

Pääsu

EST

48.54

23.02

 

25.52

2.88

2.44

2.44

2.75

2.25

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions

PE

Performance/Execution

CH

Choreography

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn