Õnnitleme!
Homme, 5. detsember
Natalja Rõsseva

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid noormehed

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Samuel KOPPEL

TIK

EST

2

Jegor ZELENJAK

Anna

EST

3

Daniil ZURAV

Solo

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid noormehed

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Daniil ZURAV

Solo

EST

133.12

2

1

2

Samuel KOPPEL

TIK

EST

126.68

1

2

3

Jegor ZELENJAK

Anna

EST

107.05

3

3

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid noormehed - Lühikava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mr. Nikolai SALNIKOV

EST

Technical Controller

Ms. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Margus HERNITS

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Mare VANATOA

EST

Judge No.2

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.3

Mr. Nikolai SALNIKOV

EST

Judge No.4

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.5

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid noormehed - Lühikava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Samuel KOPPEL

TIK

EST

50.99

24.49

 

26.50

5.33

5.17

5.25

5.33

5.42

0.00

#3

2

Daniil ZURAV

Solo

EST

43.71

20.37

 

23.34

4.67

4.42

4.67

4.75

4.83

0.00

#2

3

Jegor ZELENJAK

Anna

EST

37.05

17.81

 

19.24

4.00

3.75

3.83

3.83

3.83

0.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CH

Choreography/Composition

IN

Interpretation

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid noormehed - Vabakava

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mr. Nikolai SALNIKOV

EST

Technical Controller

Ms. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Margus HERNITS

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Ms. Mare VANATOA

EST

Judge No.2

Mrs. Jelena GROMOVA

EST

Judge No.3

Mr. Nikolai SALNIKOV

EST

Judge No.4

Ms. Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.5

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Triinu JAANHOLD

EST

Replay Operator

Mr. Juri KONONOV

EST

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Juuniorid noormehed - Vabakava

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Daniil ZURAV

Solo

EST

89.41

41.59

 

47.82

4.83

4.58

4.75

5.00

4.75

0.00

#2

2

Samuel KOPPEL

TIK

EST

75.69

30.69

 

49.00

5.33

4.67

4.50

5.08

4.92

4.00

#3

3

Jegor ZELENJAK

Anna

EST

70.00

32.16

 

38.84

3.83

3.75

3.92

4.00

3.92

1.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CH

Choreography/Composition

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn