Õnnitleme!
Täna, 19. juuni
Marina Elias

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid noormehed

Entries

No.

Name

Club

Nat.

1

Daniel Albert NAURITS

Krist

EST

2

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

3

Daniil ZURAV

Gliss

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid noormehed

Result

FPl.

Name

Club

Nation

Points

SP

FS

1

Daniel Albert NAURITS

Krist

EST

191.97

1

1

2

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

143.83

3

2

3

Daniil ZURAV

Gliss

EST

138.49

2

3

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid noormehed - Short Program

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Margus HERNITS

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Ms. Oksana VUORELA

EST

Judge No.5

Ms Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid noormehed - Short Program

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Daniel Albert NAURITS

Krist

EST

71.90

40.73

 

31.17

6.08

5.75

6.42

6.42

6.50

0.00

#3

2

Daniil ZURAV

Gliss

EST

51.86

25.53

 

26.33

5.25

5.00

5.42

5.33

5.33

0.00

#2

3

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

43.00

19.58

 

24.42

4.75

4.67

4.75

5.17

5.08

1.00

#1

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CH

Choreography/Composition

IN

Interpretation

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid noormehed - Free Skating

Panel of Officials

Function

Name

Nation

Referee

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Technical Controller

Mrs. Zanna KULIK

EST

Technical Specialist

Mr. Margus HERNITS

EST

Assistant Technical Specialist

Ms. Karmen KULL

EST

 

 

 

Judge No.1

Mrs. Jelena GALIMOVA

EST

Judge No.2

Ms. Malle RATAS

EST

Judge No.3

Mrs Kadi ZVIRIK

EST

Judge No.4

Ms. Oksana VUORELA

EST

Judge No.5

Ms Mare VANATOA

EST

 

 

 

Data Operator

Ms. Evelina LICHMAN

EST

Replay Operator

Ms. Carina VEERVALD

EST

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

Juuniorid noormehed - Free Skating

 

Result Details

Pl.

Name

Club

Nation

TSS
=

TES
+

 

PCS
+

SS

TR

PE

CH

IN

Deduction
-

StN.

1

Daniel Albert NAURITS

Krist

EST

120.07

57.25

 

62.82

6.33

5.92

6.33

6.33

6.50

0.00

#3

2

Aleksandr SELEVKO

Krist

EST

100.83

48.47

 

53.36

5.17

4.92

5.42

5.50

5.67

1.00

#1

3

Daniil ZURAV

Gliss

EST

86.63

36.13

 

52.50

5.50

5.08

5.17

5.25

5.25

2.00

#2

 

Legend

 

TSS

Total Segment Score

TES

Technical Element Score

PCS

Program Component Score

SS

Skating Skills

TR

Transitions/Linking Footwork/Movement

PE

Performance/Execution

CH

Choreography/Composition

IN

Interpretation

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Regati puiestee 1/3/5, 11911, Tallinn