Õnnitleme!
3. detsember
Leena Tukkia

Kohtunike nimekiri hooajal 2020-2021

 

Üksik- ja paarissõit:

ISU MV referii

1. Zanna Kulik


ISU MV kohtunik

1. Zanna Kulik
2. Nikolai Salnikov
3. Kadi Zvirik


ISU Rahvusvaheline Referii

1. Kadi Zvirik


ISU Rahvusvaheline kohtunik

1.

Jelena Galimova

2.

Oksana Vuorela


EUL MV referii

1. Jelena Galimova


EUL MV kohtunik

1. Julia Agerova
2. Jelena Gromova
3. Sylvi Kuninglik
4. Andrei Maljutin
5. Piret Valamaa
6. Mare Vanatoa


EUL kohtunik

1. Elina Antonova* / **
2. Helena Elster *
3. Katerina Griškun *
4. Gerli Kägi *
5. Allar Laane*
6. Caroliina Laantee*
7. Maris Lentso *
8. Anastasia Makarova
9. Dina Malova
10. Laura Liis Metsvaht* / **
11. Veronika Mugra* / **
12. Jaana Ohna *
13. Hildegard Palits *
14. Maksim Pekki *
15. Ksenia Petrova
16. Brita Paula Põder *
17. Heidi Rand
18. Kaidi Reinart *
19. Jana Zavizion *
20. Ann Merit Toiger*
21. Jelena Truuvert **
22. Carina Veervald
23. Sofja Vostrikova

* Kohtunik võib hinnata B-klassi ja A-klassist Pre-Chicks kuni Intermediat Novice k.a.

** +5/-5 koolitus läbimata

 Jäätants

ISU rahvusvaheline kohtunik

1. Ere Lusti
2. Larissa Shuljatjeva


EUL MV referii

1. Ere Lusti
2. Larissa Shuljatjeva


EUL MV kohtunik

1. Emili Arm
2. Ainiki Niinelaid


EUL kohtunik

1. Carolina Laantee*
2. Heidi Rand
3. Kristina Savenkova **
4. Nancy Truuvert* / **

* lubatud hinnata Novice kategooriaid

** +5/-5 koolitus läbimata

 Kontrollerid

Üksiksõit

ISU meistrivõistluste kontroller

1. Zanna Kulik


EUL kontroller

1. Jelena Galimova
2. Jelena Gromova
3. Andrei Maljutin
4. Caroliina Laantee

Jäätants 

EUL MV kontrollerid

1. Ere Lusti
2. Ainiki Niinelaid
3. Larissa Shuljatjeva


Tehnilised spetsialistid

Üksiksõit

ISU MV tehniline spetsialist

1. Margus Hernits

 

ISU rahvusvaheline tehniline spetsialist

1.  Kristel Ojasaar

 

EUL MV tehniline spetsialist

1. Karmen Kull
2. Peeter Kulkov
3. Evelina Lichman


EUL tehniline spetsialist

1. Jelena Abolina
2. Johanna Allik
3. Eliise Elken
4. Elena Glebova*
5. Triinu Jaanhold
6. Jelena Muhhina*
7. Kaileen Raudsepp*
8. Viktor Romanenkov
9. Maiu Rosin
10. Alina Škuleta-Gromova*
11. Sergii Sychyov*
12. Anna-Liisa Talts

* on lubatud hinnata võistlusel assistendina koos kogenud spetsialistiga ning ainult vabakava

NB! Nimekirjas püsimiseks ja pädevuse säilitamiseks tuleb tehnilistel spetsialistidel kahe aasta jooksul hinnata EUL kalenderplaani võistlusel paneelis. Hetkel tärniga märgitud tehnilised spetsialistid peavad läbima koolituse hooajal 2018-2019.

Jäätants

EUL MV tehniline spetsialist

1. Kristjan Rand
2. Julia Semjonova
3. Kristina Kiudmaa-Butjajev


EUL tehniline spetsialist

1. Grethe Grünberg
2. Sergii Sychyov


  Data & Replay

ISU rahvusvaheline data & replay operator

1. Juri Kononov


EUL data & replay operator

1. Johanna Allik
2. Kaidi Elmik
3. Triinu Jaanhold
4. Evelina Lichman
5. Nadezhda Portyanko
6. Anna-Liisa Talts
7. Ann Merit Toiger
8. Carina Veervald
9. Sofja Vostrikova


Sekretariaat

EUL MV sekretär

1. Juri Kononov
2. Tiina Pariis
3. Ave-Katri Pargi


EUL sekretär

1. Mai Valdma
2. Roman Gotovtšikov

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Skoda130.jpg  Nooredolümpiale130.jpg
    Kultuuriministeerium130.jpg Tondiraba130.jpg
    Kulka130.jpg  jiv_sport_logo_must.png Olümpiakomitee130.jpg
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn